bugün

Ben de 24 yaşında evde kalıyorum. Otel falan pahalı dur durduğun yerde mars.
Bir de o kadar kas ve Squat boşa gidiyor en çok ona yanıyorum. On gün tuvalete giremedim be. Bu muydu karşılığı!
Market torbaları elinde kapıda kalmaktan iyidir.Çok sinirleniyorum anahtarı unuttuğum için ama yapıcak bir şey yok.
24 yaş nedir. Yolun başı. 30-35 ideal evlenme yaşı. Yapmayın. Kanınız hızlı akarken ayağınıza pranga vurmayın. Yaşayın hayatı gençler.
Bir kere gelinen dünyada evliliği kafaya takmak.
31 yaşında kalanlarda var tohuma kaçtık. Ayrıca olul bittiği gibi mobilyacı gezeceğine Dünya yı gezmek daha iyi olabilir
Daha da kötüsü 26 yaşında evde kalmak, seneye nasıl 27 yaşındayım diyecem insanlara? Bilemiyorum Altan.
Bir de birileri burada dünyayı gez falan yazmış. Çok param yok, imkanlar elverdiği müddetçe geziyorum ama tek başına olmuyor aga. içsel yolculuk falan zımbırtıları da artık çok sıkıcı. Evlenin güzel güzel.
ben sokakta kalıyom.şaka değil gerçekten evimiz yok.
bu arada istanbul avrupa yakasında ev sahibi arkadaş varsa bana ulaşabilirmi uygun bi ev arıyorum.
eve girilmeyen bir yaşta evde kalınması imkansızdır.
efkar için erken vakit.
16 yaşındayım devlet yurdunda kalıyorum. buna da şükür diyelim lütfen.

(bkz: şükür)
24 yaşında hala hazırda işinin gücünün olmadığını kendisini besleyecek bir sağmal arandığının yazılı beyanı.

işi gücü varsa bile "mutlaka paralı biri olmalı yanımda" tek düşüncesi olan kişinin feryadı.