bugün

Yapmayın artık şu kıyaslamaları. Kadın ile erkek farklıdı zaten farklı oldukları için kadına kadın erkeğe de erkek denmiştir.
Erkek erkeğe evlenmek en mantıklısı.
(bkz: zorla güzellik olmaz) Şimdi de şöyle bakınız.
Güzellik zorla olmaz.
girecek olan bana girecek diye düşünmesidir.
Çünkü evlilik erkekler için bir kölelik sözleşmesidir.
masrafın büyüğü erkeğe girdiği için olabilir.

bir de birinin uslu durup diğerini frenlemesi lazım zaten. sen şımar, o şımarsın, götü başı dağıtıp dünya kadar borca girersiniz sikindirik bir düğün için.

olmaaaz.
şurda bile meriçlik kasan var, ya ne diyeyim getirin kıyma makinesini.
Paralar kızdan ve kızın ailesinden çıksa biz de şımarırız ama giren erkeğe ve erkeğin ailesine giriyor. Çoğu evlilik aslında düğün aşamasında bitiyor artık.
Giren erkeğe girdiği için olmayandır.
Nereden biliyosun olmadığını? Biz erkeklerin alayı şımarık birer yaratığızdır aslında.
Olması gerekendir fakat kimse aksiyon almıyor. talepkar olun biraz ya isteyin damatlık isteyin, güzel bir hi-fi ses sistemi ile buna uygun görüntü donanımı isteyin, o gelinlik mi kastırmaya çalıştı sizde damatlık kastırın, x marka yemek odası veya köşe takımımı istedi boş durmayın hemen y marka elektonik sistemini ona kurdurun. herkes bir kere evleniyor nasıl olsa bir şey olmaz.
Sonra borç batağında bir aile mutsuz evlilik herşeyi olduğu halde huzursuz karı koca.
şımarılcak hal bırakmadıkları için olsa gerektir.
hayatının kaydığının bilincindedir.
iki kere tecrübe edilmiş bir durum olarak, acilen geri adım atılası durumdur. gerek yok yane, evlendikten sonra sözlüğe girmeniz bile sorun olması olası bir durumdur.
Kadınlar eril düzene savaş acacaklarina, önce iclerindeki hasetci düzene, ocak yıkan gösteris budalaligina savaş acsınlar.

Evet.öyle yapsınlar.
Bir de olduğunu düşünsenize sbdhhwn.
biz kendi aramizda bu beylere simarik demiyoruz **salak diyoruz belki ondan yok gibi geliyordur size?
Bakir olmadığımızdan olabilir.
Kız tarafı gerek sosyal medya olsun gerekse tanıdığı insanlara çok mutluyum ve her şey çok güzel imajı vermesi gerektiğini, bunun da diğer kızlar arasında prim yapacağını düşünür ve kısmende haklıdır.

Erkek ise şımarmaya kalksa geçen diyaloglar muhtemel şöyledir.
- ilk kez evleniyorum her şey mükemmel olmalı
+ s.ktir git aq kendine önce bi don al.
kendisi şımarmaz çünkü onun yerine şımaracak bir kızla evlenmeyi tercih ederek o şımarıklıktan nemalanır.
Şımaran hatunlardan sıra gelmiyordur.
Şımaramazlar çünkü şımarsa bile gene maddi külfet erkeğe girer. Yenge şımarsa sen şımarsan kim ödeyecek bu kadar parayı kayın biraderin mi.
1 kere evleniyorum ayfer, damatlığım en pahalı mağazadan olmalı, diyen erkek de olmaması.
olup bitse de gitsek.
ne gereği var.
fuzuli iş çıkarıyorlar.
onu da yapalım, hatta helikopterle inelim salona. kırılırım bak, lütfen.
ormanda çekim mi? olmazsa olmaz. ben diyecektim zaten, iyi hatırlattın.

oğlum bu düğünü kim çıkardı ortaya?
bizden onca adama ne hayatımızı birleştiriyorsak. haberleri olsa ne olmasa ne.

evi, içini halletik.
düğünü kaldı.

sanırsın yarın evleniyorum ve içimi boşalttım. *

gerçekten sevdiğim biriyle evlenirsem mantık dahilinde ne istiyorsa istesin, söz ses etmem.
ama sevmiyorsam yukarıdakiler birebir yaşanır, kendimi biliyorum.