1. 1.
    Buna rağmen hâlâ "kız" diyorum ya o da benim vicdanıma kalmış.
    Bakın ilk defa bu kadar ağır konuşacağım.
    Bir kızın daha önce sevgilisi olabilir. Sevgilisiyle bir şeyler yaşayabilir. Hatta bekaretini bile o kişiye teslim Edip, mührünü bozdurabilir. Bunlar olağan şeyler. Kimsenin geçmişi ve özeli bizi ilgilendirmez.
    Ya da bir kadın fahişelik yapabilir. Tamam bu o kadar da doğal karşılanması gereken bir durum değil ama o kişi de ekmeğini oradan çıkarmaya karar vermiş bize de saygı duymak düşer.
    Ammmmaaaaa bu periscope'da canlı yayın açan ahlaksızların vay haline. ulan hiç mi utanmanız yok. Guatemala'dan yeni kaçmış kürek mahkumu kadar abaza olan Türk erkeklerinin karşısında vücudunuzu sergilemek nasıl bir onursuzluğun öznesi, aklım havsalam almıyor.
    Yarın bir gün evlendiğinizde kocanızla ilişkiye girdiğinizde hiç mi aklın gelmeyecek; "kocacığım bu göğüsleri senden önce binlerce kişiye mastürbasyon malzemesi yaptım" diye. Hiç mi canınız acımayacak; çocuğunuz o dikenli memelerden süt içerken.
    Sözlükteki kız, erkek fark etmeksizin herkese sesleniyorum: Karınızı, kocanızı, eşinizi, dostunuzu, sevgilinizi böyle insanlardan uzak tutun.
    16 -6 ... zall bana halleniyor
  2. 2.
    bir kere yapıp ortamı beğenmemiş kıza laf attırmam. kızın canı sıkılmış ortama bi bakayım demiş. he ama o ortamı gördükten sonra yine de canlı video yayınlamaya devam ediyorsa vah vah onun gelecekteki kocasının haline.
    1 -1 ... latte addict
  3. 3.
    (bkz: mühür bozdurmak)

Yine yeni bir deyim öğrendim.

Bazı kısımlarına istemsizce hak verdiğimdir. ancak ufacık bir kısmına.
    4 ... david bowie
  4. 4.
    3 entry girilen başlığı 10457 kişi nasıl görüyor hayret.
    ... zall bana halleniyor
  5. 5.
    ve bunların hepsi 7.5 saatte oluyor.
    ... adrian monk