1. 1.
    Bir sefer başkası ile ilişki yaşamak.
    2 -1 ... aydinoglu vontmarte
  2. 2.
    Bir kere aldatan yine aldatır.

Çünkü aldatmak zevklidir.
    -1 ... memelog
  3. 3.
    aldatmak aldatmaktır. hele ki mastürbasyondan hallice sadece sikmek için yapılmış bir seks değil de duygusal bir bağ da kurulduysa pu anan sikim durumudur. yapılmaması gerkendir. kişinin evvela ilişkide olduğu insana değil kendisine yaptığı bir saygısızlıktır.
    1 ... alpagu acar
  4. 4.
    Aldatma eylemini önce kendiniz sindirimeyim ve aldattığıniz insanı kandirmayın. Kimse bu dünyaya birilerine inanıp, onlarla bir ömür geçirmek için yaşamıyor. Aldatıyorsanız sorun vardır. Özellikle erkekler çocuklarından ayrı kalmamak için hep aldatıp, gizliyor. Yapmayın. Aldatan kadın da çok. Onlar da iyi bok yemiyor. Baba evine dönmek işlerine gelmiyor , baba evi diye bir şey yok ya da ailesi boşanıp dönmesini istemiyor muhafazakar. Maddi imkanı yok , kocasını sevmiyor . Aldatıyor ama O kişi onunla evlenmek isteyecek bir adam değil ya da sadece cinsellik konu. Bilemiyorum yapmayın. Dürüst olun her zaman. Ne desem boşta bu mevzuda. Aldatan aldatana.
    ... uzak diyarlarda evli barkli
  5. 5.
    ilişki içinde oldupumuz kişi mutlu ediyor olsaydı. One night şeylerle mutlu olmaya çalışmazsınız.

Aldatmak bence normal. Asıl elinizden gelen her şeyi yaptıysanız ilişki için ve karşı tarafta sizi bu çabanızdan yanında tutmuyorsa yapması ayıp.
    Çaba sarfetmeyenlere yapmak normal.

Ben hiç benim için çaba sarfeden birine ihanet etmedim.
    ... nikimyokki