1. 1.
    yanlış bir harekettir. Çünkü bu mikro organizmalar bunu bilmezler. Evet.
    4 -23 ... yalnizolmayihobiedinenadam
  2. 2.
    "sureni de al git bu ülkeden." diye cevap verilmedikce ülkeyi düzeltmeyecek sorudur.
    5 -8 ... lovely bones
  3. 3.
    atatürkçü müslüman olan herkesin türkçesiyle birlikte kolayca bileceği suredir. ama bir akpliye sorsan belki bilir bilirse de anlamını bilmez.
    2 -1 ... melih06
  4. 4.
    (bkz: Biz ihlası kevseri sizden öğrenecek değiliz)

Neyse Kemalist değilim bana ne oluyorsa. Ama Atatürk'e hayranlığımı her yerde söylerim.
    1 ... zenci sol bek
  5. 5.
    Küçücük aklıyla en basit, en kısa sureyi ezberleyebilmiş dinci kafaların sevinerek hava attığı.

Yiyorsa ayetel kürsi, AMENERRASULÜ ile gel bana.*
    -1 ... asuregibisurat
  6. 6.
    Kemalistin blue screen vermesine sebep olacaktir.
    -1 ... inzaghigi
  7. 7.
    canı sıkılan bir adet malın yapacağı eylem.

önce git istiklal marşının 2 kıtasını ezberle , sokak röportajlarında soruyolar rezil oluyorsunuz.
    2 ... bende elemana dedim ki
  8. 8.
    süphaneke ile din profesörü olduğunu sanan çocuğun dramıdır.
    4 -1 ... teflon
  9. 9.
    Cumaları bakara makara yapmaya benzer. Ama google'a girip ayet sallayanların partisi bunu görmezden gelir.
    3 ... neilknedesonsamuray
  10. 10.
    Cahil olunur ama kara cahil olunmaz be arkadaşım yok kemalistler dinsiz yok kemalistler kuran bilmez yok kemalistler sure bilmez yahu size ne nedir bu sıkıntınız bilir Bilmez neden bu kadar dert olmuş Kemalistler size hiç anlamam insanlığa bakın sonrada gerisine boşverin merak etmeyin biz karşımızdaki insanla muhabbet ederken çakma müslüman mı türk mü kürt mü laz mı ermeni mi diye kimseyi ayırt etmeden konuşurlar buda bizi ayıran özelliktir belkide sizde insanları insan olduğu için konuşmayı tanımayı deneyin insanlık yoksa istediğin kadar dindar ol ne fayda.
    1 ... bananebe