bugün

Evet saygıdeğer akp'li kardeşler, size söz veriyorum, bir atatürkçü olarak - sizin tabirinizle- demokrasi nöbetinde en ön saflarda yer alacağım.

Yalnız: sokaklara inilmesi talimatını veren ülkemin cumhurbaşkanı açıklama yapacak..
Diyecek ki; gezi'de sokağa çıkan, teröre bulaşmayan vatandaşlarımın haklarını teslim ediyorum. Kızlı erkekli, isterlerse ellerinde biralarla kendilerini sokaklara davet ediyorum, sağcısıyla solcusuyla, inançlısıyla, inançsızıyla bu ülkeyi seven yurttaşları kardeşçe sarılabilsinler, üzerlerindeki kırgınlıkları atabilsinler diye cumhurbaşkanları olarak rica ediyorum..

Bak o zaman demokrasi nedir, birlik nedir, güçlü ülke nedir gösterilmiş olur.
Belki erdoğan'ı affederek dönmüş olabiliriz meydanlardan.

Ama yapar mı? Cık!
Çünkü bu bir demokrasi nöbeti değil, bir nifak kümesi oluşturmak. Ha keşke beni mahçup etse, gider ellerinden öperim. Ama kardeşliği, birliği sevmez o.. çok yazık.

Edit: bakın işte bunların demokrasi anlayışı bu. Sonra başlıklarda geziciler nerde diye ağlaşınca suratlarına vurun. Demokrasinin tanımını bilmeyenler demokrasi nöbeti tutuyor.
bir inançsız olarak kafa kesen yamyamlarla asla bir yerde olmayacağım için evimde sabahlayacağım. bu çürümüş ideolojiyi taşıyanlarla bir yerde anılmak bile varlığıma hakarettir.

de siktir lo.
Şart sunulmuştur evet. Bize ettiğin küfürleri geri al, kardeşle kardeşin arasını açma demek şart sunmaksa evet şart sunduk.
Siz hala bu ayrışmadan, güvendiğiniz insanlar tarafından ihanete uğramaktan bıkmadınız mı?
iç savaş çağrısı mı yapmışız, nefret mi körüklemişiz?
Mantık süzgecinden geçirmeden yorum yapmayınız. Küfür edenleri kale almıyorum zaten.
Sart sunmak dediginiz adam kisisel ozgurlugume karismasin ben de katilicam diyor.

Bosver kardesim sen, bunlar ne anlar demokrasiden toplumsal baristan. Bunlarin derdi herkes kendisi gibi olsun. Kendilerine demokrasi, laf anlatamazsin bunlara.
Neyse bunun bir demokrasi nöbeti olmadığı faillerince itiraf edildi.
Demokrasiye tahammülünüz yok arkadaşlar. Ezmek, katletmek istiyorsunuz hepsi bu. Parasıyla hümanist görünümlü bir aktroll bile yaratamıyorsunuz.
Bu vatana geçmiş olsun.
Ülkeyi kuran adamı seven, ilkeleri yolunda kendini yetiştiren, vatan haini olma ihtimali en düşük insanlara yani sizin tabirinizle " Kemalist " insanlara söven, vatanı için herşeyi yapabilecek insanlara " vatan hainisin, pis soysuz. " diyebilen. Ülkeyi kuran adamın cumhuriyet olarak kurduğu halde, anayasanın değişmez maddesi olan cumhuriyet sistemini değiştirmek isteyen adama ( ! ) tapan asıl soysuzlar. Kendinize Türk demeyin. Türk olmayı hak etmiyorsunuz. Bu ülkede yaşamayı hak etmiyorsunuz. O bayrağın gölgesinde dinlenmeyi hak etmiyorsunuz. Siz ki Atatürk karşıtları, şu başlığı açan yazarın tırnağı olamazsınız. Şu başlığı açan yazarın zihniyetinde olsanız şu an ne bu kadar insan ölürdü, ne darbe girişimi olurdu. Siz sadece piyonsunuz. Yazıklar olsun. Türk olmaktan gurur duyuyor, P sinin sizden oluştuğu bu ülkede yaşamaktan utanç. Bu ülkeyi size yar etmeyeceğiz. Son kez yazıklar olsun diyerek yazımı sonlandırıyorum.
Bazı arkadaşların düşünme yetileri doğuştan darbeye uğramış zaten. Düşünemiyorsan konuşma diyemem ama en azından anlamaya çalış.
Fethullahçılar aklımı çelmek için sabahlara kadar mücadele ederdi be kardeşlik. Sizde doktrin üretecek veri kaynağı da yok. Sizin konuşabileceğiniz taban duyusuyla hitap edeyim,
Tekbirrrr?
kimse kusura bakmasinda bunlar ile scmaya gidilmez arkadas. zihinleri o kadar kirli ki misal sabahliyorsun beraber burnuna toz vs geldi hapsirdin sirf bu sebepten dusman olurlar sana. uyuma zaten sakin sabah tuhaf durumlarda kalkabilirsin.. yanindaki adam ensarci cikabilir misal.

yorumlara baksana bunlar ne anlar arkadasliktan birlikten beraberlikten demokrasiden.. bir de baslik ustune baslik aciyorlar neden birlik olmuyorsunuz bizimle diye. lan kendi vucuduzda birlik olamiyorsunuz gotunuz basiniz ayri oynuyor..
güncel Önemli Başlıklar