bugün

bir kelebeğin rüyasıdır.
ortala ömrü 120 yaş olan kelebekler için öğle saatlerine yaklaşmaktır. artık yolun yarısında olmanı verdiği hüzünle konulacak çiçekler aranır.
böyle bir hayali olan bir uuser olacaktı buralarda.
(bkz: yeni başlayanlar için 60 yaşındaki kelebek olmak)
+ benim 80 yaşında ve hala larva olan dedem var, onu da getircem ben size!
- bunun kaçıncı günü lan?
+ niye sordun abi?
- kafa beyin bırakmadı koduumun paranoyağı! lan zaten 3 günlük ömrümüz var, onu da bu yiyip bitirecek anasını satayım!
+ haklısın abi valla!
- bi insan evladı da gelip üstüne basmıyor ki ibinenin, gebersin erkenden!

sabah 5'te kelebek olduğunu ve 1 yaşında doğduğunu varsayarsak sabah 8'de üniversiteyi kazanmış ve milli olmuştur, sabah 10 gibi askere gitmiştir ve aynı zamanda nişanlanmıştır. sabah 11'de askerden dönmüş evlenmiş çoluğa çocuğa karışmıştır.. 12'de çocuklardan bıkmıştır ve 12:30'da çocuklarını evlendirmiştir mürivetlerini görmek için. 13'de emekli olup yazlığa geçmiştir ve rusyadan 20'lik kelebekleri dağa kaldırma planı kurmaktadır kendince. öğlene doğru hayattan bıkıp intihar etme ihtimali yüksektir hayat bomboştur.
olmayacak fantazi. ancak bir kebelek olarak 60 yaşına gelebilirsiniz. kebelek ne demeyin ben de bilmiyorum.
BAĞKUrdan inat edip emekli olmaya calisan kelebek olabiletesi yüksek olmakla beraber kont drakula dö kelebek tarafindan isirilmasi imkan dahilinde olan kelebektir. kelebwek mobilyanin bu konuyla alakasi yoktur gecem benimle yatar misiniz reklami ciktiğinda nedense insanlar müstehzi müshehzi siritirlardi.

--spoiler--
Parmaktan bir damla kan ile birkaç dakikada sonuç almak artık mümkün.

(bkz: hadi lan ordan deve)
--spoiler--
kelebeğin erken bunama sonrası sadece zannedebileceği durum.
güncel Önemli Başlıklar