bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    batılı ülkeler alın terleriyle emek verip çalışıp, dünyaya ve evrene dair bir keşif yaptığında, bunu hemen dininin kitabına mal eden müslümandır... ya güzel kardeşim o ifadeler öylesine muğlakki nereye çeksen oraya gelir zaten... yapma gözünü seveyim neden bunlar kuranda vardı da sen bulmadın bunları o zaman ?
    3 -5 ... search for the lost entry
  2. 2.
    "ilim çin'de de olsa alınız" hadisini bilmeyen aptal, at gözlüklü ateistlerin islamı karalama kampanyasınıdır. size itibar etmeyeceğiz.
    8 -6 ... kralreyis
  3. 3.
    ortaya çıkmadan önce geniş bilgi zenginliğini kendine saklayan müslümandır. atayizler bilmez. (bkz: anlayamazsiniz).
    1 ... cibe zotu
  4. 4.
    neresinde var diye sorduğun zaman susacak olan müslümandır. açıp da okumaz ama sorsan her yazandan haberi var. sanki kendisine indirildi o kitap.
    1 -2 ... hybris
  5. 5.
    aziz baba veriyor ayarı... https://www.youtube.com/watch?v=8tyDy9BZAi4+
    1 -1 ... search for the lost entry
  6. 6.
    kimi cahilin zayıf (uyduruk anlayın) bir hadis olan "ilim çin'de de olsa alınız" hadisini ileri sürerek desteklemeye çalıştığı müslümandır. hayır, ileri sürdüğü hadisin zayıflığı bir yana, yapılan eleştiriye yanıt niteliği yok ama analitik düşünme yeteneğinden yoksun olanlardan daha fazlası beklenemez tabi...

http://www.sorularlaislam...aynagi-verir-misiniz.html
    5 -7 ... rumeli71
  7. 7.
    bir gün böyle dinle dalga geçileceği kuranda yazıyormuş.
    1 -1 ... entrysiyle costuran yazar
  8. 8.
    kimi cahilin benim mezhebimi bilmeden yaptığı entry e refere. ben şafii mezhebine bağlıyım. benim için bütün hadisler doğru.

bre akılsız adam. açılan entrynin ironi olduğunu anlamadınm mı sandın? islamın bilimsel olmadığını belirten salakça bir beyan olduğunu anladığım için bu cevabı verdim.
    2 -2 ... kralreyis
  9. 9.
    hazıra konan müslümandır. niye kızıyosunuz.
    -1 ... diyorumki
  10. 10.
    varsa Müslüman daha önce niye yapmamış gerizekalı mıymış dedirten başlık.
    -1 ... bengeldimbahargeldi