bugün

Pardon, karı misiniz acaba diye sorulur önce.
Karı değilse zaten anlarsınız tepkisinden.
Eger kariysa daha çok anlarsınız tepkisinden.
zarf atarak.
Öncelikle üslup toparlanarak. Karı ne mk görgüsüzü.
bir kazıkcı kücük esnafa nasıl yaklasılırsa aynı sekilde... pesinde ise kazıklanma süreci devam eder.
kari demeyerek olaya yaklaşmak ile başlayabilirsiniz.
yavaş adımlarla sinsi sinsi yaklaşılır
tanışmak amaçlı adres sorulur
sonrası sizin sivri zekanıza kalmıştır..
Sen yaklaşma.
Cümleye Kadın olarak bakarsan bir Şansın olabilir.
bir kadına seksleşme isteğinin nasıl belli edilmesi gerektiğini sorgulayan sorunsaldır.
karı dememekle başlanarak.
her yoldan yaklaşılır. ama yolda her şey olabilir.
görsel
haplanmış gibi davranın, bazıları bayılıyor.

normal şartlar altında; nezaket, insanlık, hoşsohbet gibi kavramları biliyor olmanız ve uyguluyor olabilmeniz yeterli.
Edeple..
Saygıyla..
Merhamet ve fedakârlıkla..
sanki yanlışlıkla olmuş gibi trafikte sıkıştırıp şarampole yuvarlayın..

sağ kalırsa sizindir zaten.. karıyı kurtarır, kahramanı bile olursunuz evet.
sevgilim olsa elinden tutmaya çekinirim de çok klişe yalan oldu artık amk. kime şov yapıyorsun dayı? *

ceylan sakin kalacak. ürkütmeyeceksin. avına sinsi bir şekilde yaklaşacaksın. pahalı hediyeler çoğu zaman sözlük kızlarını baştan çıkarır. paranız yoksa varoş sözlük kızlarını tavlamanız çok zor... berkecan'a kuma giderler de size vermezler. evet.
cevabı siz değerli yazarlardan beklenen sorunsaldır. arkadaşlar takdir edersiniz ki karısızlık çok zor. yaklaşık 17 gündür bir kadına dokunmamanın hüznü ve acısı içindeyim. hele ki sevdiğim bir kadına dokunmayalı 2.5 ay kadar oluyor. neyse efenim geçenlerde bir kız gördüm sürekli gittiğim kafede işe başlamış bakmaya doyamadım hani sevgilim olsa elinden tutmaya çekinirim o derece tatlı. şimdi ben bunu yatağa nasıl atabilirim?
Çakmakla kontrol edilir, kaçak varsa parlar zaten.
(bkz: sen yaklaşma ulan ayı)
senin gibi olmadığından emin ol.
Güzel bir klasikle yaklaşmak, yataga giden yolu kısaltır.

görsel
pardon, sağa yanaşabilir miyim?
olabilir mesela
https://youtu.be/YpCjQJupD9E
Sağ tarafından.
sabahın 5:30unda aklıma takılmış sorunsaldır.
bu iğrenç üslupla mümkünse hiç yaklaşma arkadaşım senin tabirinle gördüğün “karı”dan 100metre uzak dur.