1. 21.
  öncelikle kesinlikle kur dansı yapılmalıdır. evet.
  bir karıya nasıl yaklaşılır
  2 ... lagavulinvebazlama
 2. 22.
  bakın beyler;

  kendinizi ne kadar makyajlarsanız makyajlayın, kadın kısmı, sizi iki cümlede embriyo halinizdeki karakterinize kadar sezer.
  bu ne demek?
  kasmayacaksınız, saydam olacaksınız, şeffaf olacaksınız.

  kadına salt sevişme amacı ile yaklaşıyorsanız; -bunun ayıp olduğunu düşünüp- bu fikri, çicekle böcekle örtmeyeceksiniz(kadın sezer).
  "seni beğeniyorum, arzuluyorum" laflari; dolambaçli kinayelerden daha tahrik edici ve daha iknası kuvvetli itiraflardır.

  kadının duygusallığını değil mantığını besleyin evvela. yani ona yaklaştıran rüzgarın hangi duygudan estiğini açıkca hissettirin.

  eğer uzun vadede bir ilişki yaşayacaksanız, anı kurtarmak adına dahi minik yalanlar sokuşturmayın araya. tamam, belki anlar kurtulur ama ilerisi için feci kalifiye paranoyak yetiştiriyorsunuzdur farkinda olmadan.

  sonra dokunuşlar... hicbir kadına dokunmamış gibi dokunun ona, vücudunun her yeri(saç teli de dahil) ile besleyin kendi vücudunuzu.

  kadın denen insana, herbir dokunuş'un, dokunuşlardaki kıvrılma ya da baskının neye tekabül ettiği doğmadan kodlanmıştır. bu nedenle hafife almayın ellerinizin sihrini.

  sonrası için tekrar buluşmak ümidiyle, liliith sundu.
  15 -5 ... liliith
 3. 23.
  Karı diyerek zaten baştan kaybettin.
  1 ... adnl
 4. 24.
  neyse ciddiyeti ele alalım. uzun analizlere gerek yok. kadına şöyle yaklaşılır gibi genellemeler çöptür. neden peki ? çünkü kadınlar bireydir temelde. ve her bireyin farklı hassasiyetleri, odak noktası, ilgi alanı olabilir.

  olaya genellemeci değil bireyci yaklaşırsanız konu çözülür.
  2 ... hubel
 5. 25.
  (bkz: çok güzelsiniz lan hanfendi)
  ... kel sarman
 6. 26.
  karı kelimesi ne kadar kaba değil mi ? sizin ben algınızı sikeyim affedersin. yeter lan gına geldi amk. karı diyormuş. küfür sanki amk. karı koca olmak çok kötü ya. entel tavırlarınıza sokayım. lan dellendim yeminlen. koca,bey,adam,erkek,bayan,kadın,hatun,eş,vs vs. lan bunlar küfür değil olm valla değil bak avrat bile güzeldir lan.

  dantel insanlar sizi.
  3 ... tuiran kouma