1. 1.
    bir hanfendinin sosyal medya'dan isyan ettiği hadise.
    abla milletin rızkını yemiş resmen.

bir kahvaltıya 427 tl hesap ödemek
    10 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    geri zekalılık. serpme kahvaltı söylese ve yanına ekstra bir şeyler getirtse taş çatlasın aynı kahvaltıya 100 lira öderdi.
    7 ... trafik vardi anca geldim
  3. 3.
    kara para aklama mevzusu gibi durmaktadır. yani sözlüğün affına sığınarak o hesabı bana getirseler o fişi dürer geri veririm işletmenin sahibine. artık ne yapmak istiyorsa yapsın. 2 tane peynir tabağı 60 lira yumurta 11 lira çayın tanesi 5 lira su 4.5 lira. bir de en alta d...k geçer gibi ılık yazmışlar. sizsiniz lan ılık ipneler..
    19 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    parası olan yer kardeşim karışamazsın. lakin burada bunu afişe ediyorsa eğer bu faturayı ödeyen kişinin çok da parası olmasa gerek ki -ay beni siktiler- diye isyan etmiş. ne demiş atalarımız yiyemeyeceğin yarrağın altına yatmayacaksın.
    6 ... borulce
  5. 5.
    fişin sonuna ılık yazmışlar. evet
    8 ... timarli sipahi neferi
  6. 6.
    iki şeyi çok merak ettim. Birincisi bu ablalar kahvaltıyı nerede yapmış ikincisi hesabı görünce yüzlerindeki o ifade*
    Kusura bakmayın da bu lüks falan değil enayilik.
    8 ... astronomisindebikini
  7. 7.
    Adam ekmeğe bile para almış üh amk.

Ulan biz bi tabak çorba içip bi fırın ekmek yiyoruz, gözünü seveyim bizim esnafın.
    4 ... 1garipkuzeyli
  8. 8.
    Çay bedava olsaymış bari.
    3 ... ktm li aynasiz
  9. 9.
    resmen işletmenin şerefsizliğidir.

olayı bilmeyenlere özetleyelim. giderler derler ki :serpme kahvaltı istiyoruz. ve işletme der ki: efendim serpme kahvaltı yok bizde. isterseniz ortaya kahvaltılık bi şeyler ayarlayalım. ve getirdikleri her şeyin fiyatını ayrı ayrı geçirirler ortaya bu hesap çıkar.

ulan madem serpme yok, önceden uyar de ki: bakın biz böyle yapacaz ama fiyat resmen acıtır. yaa!
    7 -1 ... snowman in the sun
  10. 10.
    her şeyi ayrı ayrı sipariş etmekten kaynaklanıyor. serpme kahvaltı alsalar gerçekten de dörtte bir fiyatını öderlerdi en fazla. ki sipariş etmeden önce fiyatları bilmiyorlar mı da isyan ediyorlar? madem fiyatını sorgulamadan bu kadar şey söyleyecek kadar kafan maddi anlamda rahat, öyleyse tepki vermekte haksızlar diye düşünüyorum.
    4 ... understanding