bugün

kara para aklama mevzusu gibi durmaktadır. yani sözlüğün affına sığınarak o hesabı bana getirseler o fişi dürer geri veririm işletmenin sahibine. artık ne yapmak istiyorsa yapsın. 2 tane peynir tabağı 60 lira yumurta 11 lira çayın tanesi 5 lira su 4.5 lira. bir de en alta d...k geçer gibi ılık yazmışlar. sizsiniz lan ılık ipneler..
fişin sonuna ılık yazmışlar. evet
Adam ekmeğe bile para almış üh amk.

Ulan biz bi tabak çorba içip bi fırın ekmek yiyoruz, gözünü seveyim bizim esnafın.
resmen işletmenin şerefsizliğidir.

olayı bilmeyenlere özetleyelim. giderler derler ki :serpme kahvaltı istiyoruz. ve işletme der ki: efendim serpme kahvaltı yok bizde. isterseniz ortaya kahvaltılık bi şeyler ayarlayalım. ve getirdikleri her şeyin fiyatını ayrı ayrı geçirirler ortaya bu hesap çıkar.

ulan madem serpme yok, önceden uyar de ki: bakın biz böyle yapacaz ama fiyat resmen acıtır. yaa!
Sanırım baya şerefsiz bir işletme. Ne kadar lüks olursa olsun hiçbir mekan ekmeğe para almaz, şahıscıklar ekmeği bile yazmışlar fişe.

Milletin aklı varsa kısa sürede batacak olan lokanta. Tabi böyle akılsızlar bunlara %1500 para kazandırmaya devam etmezse.
%10 kuver fln eklememişler yine iyi valla..

çek ettim arada kaydırma yapmamışlar.. hesap doğru..
bana gelse "tavuğu mu siktik birader, sadece omletle açıklanamaz bu hesap" derim.

t: iyi geçirmişlerdir.
bahsedilen yer sütiş olduğundan doğaldır.
Paris’te normaldir.
insanlar bir simit bir çayla öğleni geçiştirirken onca yemeği yeyip cazgırlık yapan kişilerin hezeyanı. Hayırdır Zorlan mı yedirdiler onca menüyü? fiyatını sormak aklınıza gelmediğine göre paranız var demek ki. o halde niçin şikayet ediyorsunuz? hee acıttı demek ki ondan. aldanmasaydınız. aklınız neredeydi? Aklınız sıra medya desteğiyle intikam alacaksınız öyle mi? Ohh iyi olmuş, zıkkımın kökünü yeyin. Sizi gidi Asortik Zamane bebeleri sizi. Yok ulan destek mestek size.

https://onedio.com/haber/...edyayi-ikiye-boldu-847915
https://onedio.com/haber/...edyayi-ikiye-boldu-847915 arkadaş denk geldiği şeyi biraz araştırıp şöyle şeyler koysa başlığı öyle açsa daha güzel olurdu. isteyen linkten detayı okusun.

https://mobile.twitter.co...tatus/1060125477975810049 olayı yaşayan kişi de bu.

şimdi gelelim olaya. emirgan sütiş adlı mekanda geçiyor olay. isim olarak zaten pahalı bir yer olarak bağırıyor kendini. gerek mevki gerek marka olarak. manzara filan da var yani.

olay ise şu serpme kahvaltı istiyorlar ama serpme kahvaltı yok diyorlar isterseniz kendimiz bir şeyler yapalım diyor bu kişi de olur diyor. tamamen garsona işletmeye bırakıyor olayı yani. fiyata da bakmıyorlar hangi akılsa zaten fiyatlara bakmamak. böyle olunca bunlari getiriyorlar ve sonra da bu hesap geliyor.

hani burda mekanın pahalı olması durumu var ama suç işletmede değil fiyatlara bakmadan yedikten sonra bu kadar şeyi gelen hesaba şikayet eden kişidedir. yorumlarınızı ona göre yapın yani işletmenin bir suçu yok bu konuda.
nutella 6'dan sonrasını okumadım. komple kutusunu koydular galiba.
2 Pufu ücretsiz yazmaları gerçekten büyük bir incelik gerektiren durumdur. Hoşuma gittiği için bu pazar mekan neresiyse gideceğim.
Aylık kahvaltı giderini bir öğün için ödemek.

Ekmeğin fiyatı için fırıncıları sıkıştıran devletimiz, bu tablo için umarım harekete geçmiştir.

Bu nedir arkadaş, bu ülkede asgari ücret 1600 tl olduğuna göre, burada 3 öğün kahvaltıya bu parayı ödemek nedir.

Denetim şart, yurttaşın cebinden artık kirli ellerini çekmeli bu hırsızlar.
Oba da yemiş olabilir.
insanları anlamak gerçekten güç. normal bağırsak hareketlerine sahip bir bünye en fazla 24 saat içinde dışkı olarak çıkaracağı bir öğüne neden bu kadar para öder?
O paraya kurbana girerdik yazık olmuş.
sırf para harcadım diyebilmek için yapılan fuzuli harcamazdır. git Bıgchef gibi biryerde 100 liraya 2 kişilik serpme kahvaltı veriyorlar.
Ya hu öbür tarafta nasıl hesap vercekler aç kalan insanların hesabını. Allah birilerine veriyor ki onlarda olmayanlara verdin diye gut bir kahvaltıya 427 lira yi bir kerede ver diye değil .
her çaya tek tek 5 er lira odemiş. Sanki çayı isanın kutsal kadehinden içiyor.
Tabakları da g*tüme sokar kalkar giderim oradan.
gerçekten kim olsa zoruna giderdi. benimde giderdi. ama napıcan tek seferlik bir ziyaret olurdu benim için. 4 kişi 127 lira cidden çok bir meblağ. direk kötü niyetli bir he sap olduğu belli oluyor. (bkz: ezheran restoran) ismi aklımda. buraya asla gitmeyececğim.
Eski parayla mı?
Lan neyini abarttınız bu kadar. 11 adet cay içilmiş ee peynir bu ülkede zaten pahalı peynir çeşitleri söylenmiş söğüş kelle yenilmiş şarküteri reyonu markette bile pahalı burada da söylenmiş. Eee 2 kişilik orta sınıf kahvaltının 60-70 tl olduğu yerde buna mı pahalı diyordunuz? Ayı gibi yemişler işte.
Fiş kalemlerine bakıldığında görüyoruz ki Sağlam yemiş içmişler.