bugün

O noktaya gelebildiyseniz helal olsun. Sizin duygularınızı kendinden daha aşağılık görenler var sonuçta.
değmeyecek hatunlar için diz çöküp kendinizi alçaltmayın beyler.
Sms le "geçmişini ziktiğimin kızı... evlenelim işte"

Diye mesaj atmış bir adam olarak bünyeme ters.
Eski Türk adeti olan Yere diz vurup selamlama; toplumda kendinden üstün, statüsü yüksek kişilere saygı sunma kişinin üstünlüğünü kabul etme anlamında yapılır.

Hayat denen fazla engebeli ve boktan yolu birlikte yürüme kararını beraberce almış iki insandan erkeğin dişinin önünde diz çökmesi saçmadır. Ayrıca süsleyip püsleyip birleştirdiğiniz hayatlarınız çevrenizdeki üç beş kişi haricinde başka kimsenin şeyinde değil. Ha o üç beş kişinin bile pek şeyinde değil de o ayrı. Fazla abartmamak lazım.
Bir kadın içine değmez. Yapmışken en az 2-3 kadının önünde diz çöküp evlenme teklifi edilmelidir.
aşık olduğum bir Amerikalı aktrist kadının önünde diz çöküp ona şöyle soylemek istiyorum: " I wonder how men can standing in front of your beauty." o beni anlayacaktır.
Am salakliktir net. Insan Boyle kendini onursuz bi duruma dusurur mu ya.
new york, times ta yaptık, onun da en kralını yaşattık.
Hayir da denilmez buna şimdi. Aciklidir.
eşitlik ilkesine uymayan durumdur. hani eşittik lan ? evlenme teklif ederken erkek diz çökecek. neden ? daha romantik daha centilmence, olması gereken bu.. teklif kabul edildi diyelim isteme merasimine geçildi. kızın ailesi eşi dostu o 2 saatlik dilimde erkeğe sırat köprüsü geçirtiyorlar. oğlumuz ne işle meşgul geçinebilecek mi evi var mı arabası var mı kızımıza bakabilecek mi ? kızınız oğlumuza bakabilecek mi evi var mı arabası var mı saçları neden lüle lüle diye hiç sorulmuyor. üstüne bir de tuzlu kahveyi bu kan ter içerisinde kalan garibim içiyor. neden ? ritüel böyle.. nikah masası kısmına geçildi kadın erkeğin ayağını deliyor üstüne basıp. neden ? kadının sözü geçsin diye..

ben anlamam kardeşim eşitsizlik bu. şovalye mi ilan ediliyor ki lan erkek diz çöküyor. oldu olacak kız çantasından ekmek pıçağı çıkarsın önce sol sonra sağ omuzuna değdirip şovalye ilan etsin *
inceliktir. Çok tatlı bir durumdur .
kadına tapmaya başlamanın ilk adımı olup yaşamınızdaki "tek put" döneminin eşiğinde olduğunuzun işaretidir.
(bkz: hoşşik) tarifine giren olaydır.
zamanında sen de ona çok diz çöktürdüysen sıkıntı olmayacak durum. *