bugün

Gülümserim sadece sonra neler olacağı az çok belli.
Saçını başını yolarım yellozun.
dedim olabilir.
Eyvallah der yoluma bakarım ağlayacak halim yok.
Beğenmeyebilir. Polemiğe girmem, işime gücüme bakarım. Neticede dünya onun etrafında dönmüyor, benim etrafımda da dönmüyor.
Direk öyle demediler. Elektrik alamadım senden diyen oldu. Ben de fişi takmadım daha dedim, içimden tabi.
zorla güzellik olmayacağı önceden kabul edilmişse, beğenen bir kadın bulana kadar çaba gösterilir.
Eskiden çok koyardı ama artık alıştım.
insanı üzer...
Amk cok koymustu ya. Bi de ben onu cok begenmistim bi bok ta diyemedim.

Kari da antepli kara kuru bisey bu arada yuzu ikonikti bitek.

Iyi egom sonduydu ha gotum cok kalkikti.
Bir kadının, içinde seninde bulunduğun bir grup insanı beğenmemesi durumudur.
Bana genelde demiyorlar, belli ediyorlar. Üzülüyorum.
bişey olmaz.
hipermetrop veya astigmattır. tam göremediğinden demiştir. başka türlü yok o ihtimal zira.
doğrulukta nirvanadır.
"saygı duyarım" denilmesi gerekir. zorla değil ya.
Hiç duymadığım bir cümle olduğu için ne diyeceğimi bilemiyorum bir kadın beni beğenmemişse baby face parlak tiplerden hoşlanıyordur. ilk etapta saygı duyarım ama böyle kaba bir şekilde bunu açıkladığı için içimden de s*ktir git kendine gay kılıklı birini bul o zaman derim.
aşağılamadığı ve dalga geçmediği sürece sorun olmaz. yoksa gereken yanıtı alır.
En doğal hakkıdır.

Erkek de kadın da koynuna, hayatına alacağı kişileri kendisi seçer. Karşı cinsten birileri size gelip bir teklifte bulunduğunda "üzgünüm, seni beğenmedim/beğenmiyorum" demekten çekinmeyiniz. Net olun ki karşı tarafın içinde en ufak bir umut kırıntısı kalmasın. Bu hem sizin için hem de karşı taraf için en doğrusudur.
açık sözlülüğüne dalalettir.
Seni kim beğensin sidikli derim.
Kadını Becerebilmeniz için sizin tipinizi beğenmesine gerek yok.

Hiç mi bu hayattan ders almıyorsunuz amk .
kadınlar böyle şeyleri pat diye söylemezler, en fazla 'sizden elektrik alamadım' derler. size umut aşılayan ikiyüzlü bir kadın olmasından evladır her halukarda.
Kişisel tercihtir.
söylenenlere inanmayın arkadaşlar derler. üstüne 6 yıldan sonra "kalbimde yoksun artık" da derler. her şeye hazır olun.
güncel Önemli Başlıklar