bugün

Erkeğin gözyaşları çok ciddi ve gerekli bir durum olmadan kendini belli etmez.
biz kadınlar çok kolay ağlayan insanlarız ve kadın gözyaşı çok daha kolay akar gözden. ama erkekler senelerce ' erkekler ağlamaz' fikriyle büyütüldüğü için çok daha zor ağlar, çok daha çaresiz kaldığı için. o yüzden bir erkeğin gözyaşı beni daha çok etkiler.
erkeğin gözyaşları asildir. öyle kolay kolay dökülmez. kadınlar zaten zırt pırt ağladığı için onların ki öyle değildir.
Bir kadının gözyaşlarına sahip olması zordur, akıverir herhangi bir sebepten. Ağlaması kolaydır kadının, bir film izler, hasta olur, istediği bir şeye sahip olamayınca,vb... Bir erkeğin ağlaması zordur, yetiştirilirken ' erkekler ağlamaz' psikolojisi yerleştirilir belki de. Ama erkek de ağlar. En çok da çaresizliği tatmaktan, vazgeçişten ağlar.
gözyaşlarının rengi yoktur.
Biri naif ve bir o kadar zarif diğeri ise yumuşacik ve sicaciktir.
kadının gözyaşı sahte olabilir ama erkeğin gözyaşı asla sahte olmaz.
bir erkek ağlamışsa artık duygularını ifade edecek başka bir yol kalmadığı için ağlamıştır. erkek adam ağlar mı hiç diye büyütüldük, karı gibi ağlama dediler o yüzden ya göstermedik ya da gözyaşlarımızı içimize akıttık. bir erkeği ağlarken görürseniz emin olun gözyaşları samimi ve sahicidir.
Toplumda kadınlar sulugöz olarak bilinirler, durduk yere falan ağlayabilirler, bu yüzden alışılmıştır kadının gözyaşları....

erkekler için durum tamamen farklıdır, eğer ki bir erkeğin ağlamasına neden olduysanız, korkmanız gereken bir durum oluşuyordur. Erkek adam her şeye ağlamaz ve sizin için gözyaşı döktüyse, bu size verdiği değeri gösterir....
Erkeğinki kadını etkiler ama ne yazık ki kadınınki değersizdir.
kolayca akmaz bilirsin bir erkeğin gözyaşları; ama eğer erkek ağlıyosa, asla sahte olmaz göz yaşları, demiş aziz nesin.bence söylenecek pek fazla bir şey yok.
6-7 yıldır ağlamadığımı düşünürsek, erkek göz yaşları bayağı kıymetlidir.
ikisi de kıymetlidir. ancak erkeğinki daha kıymetlidir.
Yukarıda söylendiğinin aksine erkeğinki değersizdir. Erkek zırt pırt ağlamaz. Kadın ota boka göz yaşı döker ve her damlada erkeğini siker atar. Erkeğin ağlamasıysa kadına sadece biraz duygusal gelir ancak çoğunlukla boşa gider o göz yaşları. Yanlışsam doğrusun deyin lan..
bir erkeği anlatabilmek kadar zor birşey görmedim ben hayatımda.