bugün

şüphesiz 1.60'dan kısa olmalarıdır.
hele tesettürlü biriyse mayın gibi geziniyorlar ortalarda. daha geçen birisini ezecektim.
kendinize saygınız yoksa bile topluma olsun.
bir kadın ağladığında, karşı konulamaz bir durum ortaya çıkar. her damlası kapanmaz yaralar açar.
evet şehvet, gözler, kalçalar falan etkili de beni vuran silah göğüsler ve ince bilekten yukarıya doğru kalınlaşmayı başaran bacaraklardır.
Erkeklerin evrimsel olarak barındırdıkları koruma-kollama içgüdüsüdür. Bu içgüdü portuna bağlanacak herhangi bir joystik ile erkek super mario gibi yönetilebilir.
Fiziğidir. Erkeklere nasıl bir şey çağrıştırıyor bilmiyorum ama aptal bi kadın olabilirsiniz, çirkin olabilirsiniz, fakir olabilirsiniz, bütün yüzünüz sivilce içinde olabilir, pis bile olabilirsiniz sadece ince bir bel ve 2 tane memeye ihtiyacınız var( sivilce kadar bile olması yeterli)... Sapsarı dişlerinizle bile gülebilirsiniz. Boyunuz 130 cm bile olsa şansınız var. istediğiniz kadar gerizekalı da olabilirsiniz... sadece ince bir Belle kırıtın. Çevrenizde biraz balık eti, edepli, okumuş, donanımlı, terbiyeli, güzel yüzlü, namuslu tüm rakiplerinizi ezeceksiniz.
ak47 olabilir , mig olur , g3 olur . Roketatar dahi olabilir.
Abazan sözlük yazarları libidolarını artırma entrylerine hoşgeldiniz.
Erkeklerin zaafı olan her ne ise odur.

Misal ben esmer kızlardan ve beğeniyle beni süzen ortalama guzellikteki kızlardan hoşlanabiliyorum.

Bakışlarıyla niyetini saklayamayan, kendini gizlemeyi bir türlü beceremeyen kızlar vardır ki çoğusu da öyledirler bunların hah işte ben kadındaki bu hali seviyorum.

Onların en güçlü silahları birincil olarak tabiatları ve biz erkeklerden her yönleriyle farklı oluşlarıdır.
susması. adamın anuğa koyar. bu niye sustu acaba diye dellendirir.
Sansürsüz bir şekilde yazıyorum.

Amı.
Biri sesli biri sessiz 2 harf.
Masumiyetidir.
erkeğin merhametidir. bir de şey var tabi;

http://3.bp.blogspot.com/...aoaYrWk/s1600/4286510.gif
Aklıdır.
bence poposudur. niye derseniz, çoğu erkek o popoya tav olur ve ne istenirse yaparlar.
Tamam sen bilirsin lafı.
gözler ki senin en katı zulmün ve silahın.
vur şanlı silahinla gönül mülkü düzelsin
sen vuruyorken de öldürüyorken de güzelsin.

demiş Atsız.

Tüm kadınlar üstüne alınmasın tabi senin demiş Atsız, ben de okurken senin diyerek okuyorum.

ille genellemek gerekirse de o sen, sevdiği adama dahi silah olarak kadinligini orasini burasini gözyaşlarını değil; sadece bakışlarını kullanan kadınlar olsun hadi, 'sevdigi adamlar icin'
Kişiliğidir.
(bkz: ) game of thrones cersei .
Bakışları, tebessümü. Kısacası işvesi cilvesi.
tabiki de en klişe olan "çenesi" dirr.
Bir kadının en güçlü silahı zekiliği olmalı bence
Zeki olsun erkekte kadın da..
Destekli iç çamaşırıdır.
Naz, naz, naz!

Başka bir şeye gerek yok.
Ne olduğunu bir erkeğin daha iyi bilmesi gerektiğini düşünüyorum zira bu silah ona doğrultulacak.
Mizah anlayışı. Çünkü içinde zeka vardır.