bugün

erkeklerin hiçbir zaman ögrenemeyecegi dayanaktır, belki kendileride o gücün farkında degillerdir ama var birseyler çözemedigim.
Kredi Kartı.
evladıdır.
Amı olabilir, ama çoğunun aklı.
entrika zekasıdır. bir erkeği vücudunu kullanıp baştan çıkarabilir. dostun arasında savaş çıkarabilir.
yalanları ve gözyaşı.
Yaşlı kadınsa bastonudur.
kadın-erkek farketmez. bir insanın en güçlü dayanağı kendisidir.
akli mantigi ve gururu. en guclu dayanagi aski oldugu zaman hep dibe vurmaya mahkum oluyor..
varsa erkek çocuğudur.
kimilerinin kukusudur kimilerinin içsel gücüdür yani kendine güvenir.ama anneyse yıkılmaz bir dayanak vardır pes etmesine olanak tanımayan. ama yine de her anne ana değildir.
gözyaşıdır. ağlayan kadına kolay kolay dayanamaz kimse.
Bir çok kadının en güçlü dayanağı annesidir.
her koşulda haklı olabilitesini kanıtlayabilecek kadar çok konuşabilmesidir.
evlatları.
öyledir lan. bakınca hissedebiliyorsun, zaten anne olduktan sonra sizi ne kadar severse sevsin ikinci plana atıyorlar.
makyaj takımı.
iradesidir.

gerisi tırıvırı...
babasıdır. çünkü babanın manevi desteği şu hayatta çok farklıdır..
%90 indirim afişi.
istediğinde atına atlayıp dört nala gidebilecek yeteneğe sahip olmanın bilinci.
Kadınlar erkekler gibi değil. Erkekler toplum için yaşıyor. Kadınlar bir tür deli.
Valla diğer ablaları bilmem de benim en güçlü dayanağım ellerim. Güçlü olmamı ellerime borçluyum. Hülasa ne zaman umutsuzluğa kapılıp hayatın ve debelenmemin amacını sorgulayacak olsam ‘eehh yeter be’ diyip bi mastürbeyşın patlatıyorum ve hemen kendime geliyorum. Zımba gibi oluyorum resmen. Yalnız biraz parmak kası yapmam lazım bas gitarcı manito yapamadık parmak kası yapalım en azından değil mi? Evet, bence güzel yatırım.
kazandığı paradır.
kendisidir.
Onu kocasının eline bakmaktan kurtaracak ve ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayacak olan; iştir. Birçok kadın ekonomik bağımsızlığı olmadığı için, birilerine tahammül ediyor. Kadının ezilmemesi için ekonomik bağımsızlık şart.