bugün

kasaptan et mi aliyorsunuz amk?
-Abi neresi en guzel?
-antrikotu tavsiye ederim.
Fikirleridir.

(bkz: Böyle düşüyor)
insan tabi ki bedeninde bir yer söyler bu kaçınılmaz fakat ben bir yandan bakışlarındaki ifadeye çok odaklanıyorum.

Sıcak ve mağrur bir bakış arıyorum..
şifon yeridir...
Köprücük kemikleriyle akuple omuz bölgesi.
Boynudur.
mutfaktır.

yaşasın yemek yemek.
kadınına gore degisir.
meme diye ezberden salliyorsunuz ama stoyanin memeleri degildir mesela. jennifer lopez in de degildir.
meme en güzel bişey.
Şüphesiz erkeklere göre memeleridir. Ama normali, bağırsaklarıdır. Çünkü bir kadının bagirsagi çalışmıyorsa, hem şişer, hemde gaz çıkarmaktan kendini alamaz. Yapman guzularim. Meme her şey değil.

Evet
Gözleridir. Eğer size aşkla bakıyorsa.
Burun deliğidir.

Aşıksanız yalarsınız net.
Gözleri, baktıkça içinde kaybolmak istenilen gözleri..

Gülümsemesi, dünyalara bedel olabilen gülümsemesi..

Ve sözleri, kalbinden gelen kelimeleri..
kesinlikle gözlerinin içidir.
size dolu parlayarak ve uzun uzun bakan bir çift gözden güzeli olamaz diye düşünüyorum.
Dudakları ve memeleri ve götü. Tabi bunlar maddi şeyler bir de içtenliği sevgisi anlayışlığı gibi manevi şeyler var.
merhameti derim.
Hiç diğer arkadaşlar gibi edebiyat yapmadan götü desem, ayıp etmiş olur muyum ?
Gözlerinin içidir.

Mantıkla açıklayamadığım bir şey. Kadına bakıyorum bütün vücut harika boy Bos cilt ama o gözler derin değilse hainlik seziyorsam bakınca güzellik hissi yaşatmıyorsa olmuyor.

Yüz ruhun aynası hakikaten Cicero'nun dediği gibi. Gözlerse kalbin aynası.
85 b beden memeleri tabi ki.
Aşık olduğum kadını düşünerek söylüyorum, onun yüzünü faklı ve güzel kılan şey dudakları. Çok karakteristik ve iriler. Boyunu posunu çok beğeniyorum. Saçlarına bayılıyorum. Gözleri bir cennet şarabı zaten. Baktıkça başımı döndürüyor, sarhoş ediyor. O ponçik burnu çok tatlı. Parmakları, ince, uzun ve zarif, ellerinde emeğin izleri var. Boynu, bir yunan heykeli kadar zarif.

Ona aşık olma sebebim kesinlikle dış görünüşü değil. Bir kadının Dış görünüşünden çok bilgisi, kültürü, tavırları, nezaketi, olgunluğu, insancıllığı ve hayvan sevgisi etkiler beni.

Yoksa bir kadına sırf dış görünüşünden dolayı aşık olamam ama bunları ona ait olduğu için seviyorum.
seksten önce mi sonra mı?
dudakları.
antrikot kısmıdır o da olmadı, butu, döşü, inciği falan da güzel yerleridir. kısık ateşte pişirildiğinde inanılmaz haz verici bir yemek olur.
büyükse memeleridir.
Gözüdür .
güncel Önemli Başlıklar