bugün

bakımlı olduktan sonra her yaştır. Ama kimseye bağımlı olmadığı kendi parasını kendi kazandığı, saygınlığa kavuştuğu, anne olmadan biraz önceki yıllar klişesi de eklenebilir.
kesinlikle 26. en güzel yaştan kasıt nedir bilemem, belki herkese göre de değişir. ama ortalamaya vuracak olursak hem fiziksel, hem ruhsal hem beyin olarak, hem yaşanmışlıkları sindirmek hem gelecek risklere hazırlıklı olmak açısından, kısacası hayatla barışmak,hayatı ve kendinizi kabul edebilmek açısından en mükemmel yaş 26'dır.
aylar sonra gelen edit: tek bir sayı vermek anlamsız olmuş 26 ve sonrasındaki birkaç yıl diyelim.
she is 25 years old.
33. net. aşırı net.
o güne kadar fazla elletmediyse 32.

eğer elletecekse 23.
susmayı öğrendiği yaştır. sadece gerekli şeyleri anlatmayı öğreneceği yaştır. gereksiz olan bütün detayları anlatmaktan bıktığı yaştır. susun lan biraz.
32-33-34 ve 35 dir. Net. Olağanüstü. Net.
27 yaşıdır. en azından şimdilik. belki bir kaç ay daha, ama şimdilik 27 yaşıdır.
27 yaşıdır. ne tam bir kız çocuğu ne tam bir kadın. yerim.
en çok sevildiği yaş bir kadının en güzel yaşıdır.
27 diyen arkadaşlara katılmakla beraber 37yi de eklemek istiyorum. geçiş evreleri kafa karıştırır. kategorize edemezsiniz bu da çekicilik katar kadına. 37lik bir kadına milf desen değil, young desen değil.
32'dir. bilimseldir.
31dir, gayet bilimsel.
kadının kendisini en dişi, en olgun, en seksi, en güzel, en bakımlı, en 'en' hissettiği yaştır.
29'dur.
bilinenin aksine, 40'lı olgunluk yaşlarıdır.

- çocukça kaprislerden arınmış olur,
- gerçek dünyanın kaç bucak olduğunu öğrenir,
- küçük dünyaları ben yarattım havasından kurtulur,
- yakışıklı piçlerle ola ola efendi erkeklerin değerini anlar,
- maddiyatta sınırlarını tanımlar, saygı, hoşgörü ve aklıselim ön plana çıkar,
- karşısındakini mutlu ettikçe kendi mutluluğunun da katlanarak artacağını kavrar,
- sırt üstü yatmaz! alınan cinsel zevklerin, tarafların karşılıklı çabaları sonucu arttığının farkına varır.

özbakımın önemini kavramış olanları için cami yıkılmış ama mihrap yerindedir.
Sanırım, iki buçuk üç yaşları falandır.

Sonra eli kapının koluna yetişir ve gitmeyi öğrenirler...
30 lu yaslar galiba , tecrube olgunluk vucut hatlarinin oturmasi vs vs...
30-35 tir kanımca, erkeğin ise kırklı yaşlarıdır efenim.. *
ne güzel şeysin sen hep yaşın 19.
fiziksel olarak 18. olgunluk bakımından 28. tecrübeyle sabittir.
Toprak kokmaya başlanıldığında cevabı verilebilecek soru.

30'a gelmeden seni tesbitlemeye çalışır bu ergenler, ey en güzel yaş!

Not : Bunlar hep seks yüzünden.
18 dir. Bebeksilik kadınsılık karışımı oyş çok seksi.
40lı yaşlardır.olgundur,sohbeti dinlenir şarap gibilerdir.
Konusmayi ogrenmeden once, olgunlasmaya basladigi 18 ve olgunlastigi 30-35 civari olmak uzere 3 e ayrilir bu en guzel yas. Tabi bana göre.
25 ile 30 larının ortası olsa gerek.
güncel Önemli Başlıklar