bugün

abartısız bir şekil de ve genelde çok dikkat edilmesi gerekir. zira kadınlar erkekler kadar usta bir şoför olamayabilirler.
kadınların şoför olacak zekaya sahip olup olmamaları tartışmasında örnek verebilecek bir olay.
hep bir ağızdan hepimiz ölecez.
faciadir muhtemelen arkadaki kaldirimi gormeyip tamponu carpmasiyla son bulur.
aslında geri geri gelinir mi yoksa geri geri gidilir mi durumu konuya taraf olan kişilerin aldıkları pozisyona göre değişir. arabanın gerisinde bulunan birine göre gelme eylemi mevcutken arabanın önündeki zata göre durum tam tersidir. fakat kadın için ne gelmek ne de gitmek gibi bir şey söz konusu değildir. sürmek bu noktada hem kadın hem arabanın dışındakiler için yeterli ve faydalı fiil olacaktır. dolayısıyla bu mükemmel izahımdan sonra başlığa bir kez daha baktım ve gördüm ki kadın arabayla geri geri gelmeye çalışmıyor, oldukça başarılı da ne yalan söyleyim. ehliyeti de e sınıfı.. allah razı olsun.
bir arabada geri gelirken ve düz giderken aynı pedalı kullanmasına şaşırmış insandır. Sollarken 5 metre açığından geçerim, payım yoksa biraz yavaşlar aramı açıp hızlanıp geçerim. Bir kadının 5 saniye yanında kalmam, trafikte.
bu görüntüyü seksi bulan birini tanıdım. başlık hakkında söyleyeceklerim bu kadar, iyi geceler, teşekkürler.
izlenesidir ama dışardan tabi.
hele bide önce yanındakine dönüp nasıl geri geliyodu bu diyosa inin o arabadan. net.
(bkz: çabuk çekilin kadın sürüyormuş)*
canını seven kaçsın denilesi durum. ama hakkını verenlerde var yani.
eğer araba bana ait olduğu takdirde el frenini çekeceğim durumdur. biliyorum biliyorum yapabilir ama benimkiyle denemesin.
oldukça tehlikeli dakikalar ve anlar yaşatacak durumdur. o an herkesin can güvenliği tehlikededir.
Geriye bakacağına yan koltukta oturan kişiye Ben ne b.k yiyorum dercesine bakar.
(bkz: kaç oğlum veli)
aynaları sadece makyaj tazeleme amacıyla kullandığı için tehlikeli bir iştir.
güncel Önemli Başlıklar