bugün

(bkz: that s what they want)
(bkz: düşman gibi düzmek)
ben böyle düzenin...
fizyolojik olarak mümkün değildir. karı çalışan değil çalıştırılan taraftır orgazm sonrası erkek motorun soğumasını beklerken karı her daim hazırdır. bu hikayeleri sokaktaki çocuklara anlat yada adam gibi uydur öyle yaz.
kadının size daha da çok bağlanmasını sağlar.
tengir budun nickli tespit duayeni eleman tespit kasma çalışması yapmaya çalışmış, normaldir varsa bir tespit alırız her zaman fakat her tespit doğru olmuyor. ben şimdi bu başlığa argo kelimeler ile entry girdiğim zaman senin tespitlerin bende sıçıyor nasıl olacak bu iş?

ki örneği; başlığı açan arkadaş çok haklı her kadın ultra sert bir şekilde sanki anzakları sikiyormuşsun gibi sikilmekten hoşlanır diyorum, bu başlığın sahibine dalyarak tespiti yaparak kendini alfa göstermeye çalışan kapıcıya da selam ediyorum.

not: kapıcı dediğin 1 tane değilki amk türkiyesinde herkes kapıcılığa sardı ekmek elden su gölden amk çocukları ya.
akp'li olduğunuzu gösterir. yıllardır iktidarsızlıktan artık kontağı kapattık biz. sol işte, insanı böyle derinden yaralıyor. neyse ki akp ilçe teşkilat yöneticisi sevgilim hayrullah var. evet.
mutluluk veren olaydır.
çünkü kadın doğası gereği sahiplenilmek ister. erkeğin gücünü hissetmek zevk verir. özellikle saçlarından tutulup gözlerinin içine bakıldığında kendinden geçer. işte o an kendini teslim eder.
Kadını kendine getirecek hareket. Bu işi iyi yaparım.