bugün

sakince, yavaş yavaş yapılması gereken bir olaydır zira sevişmeler tek taraflı değildir.

biz erkek kişileri orgazma ulaştığında kıçına dönüp yapmayı alışkanlık haline getirmiş bir tür olduğumuzdan genellikle partnerlerimizi unutur oluyoruz. e haliyle bu da karşılıklı sorunlara yol açıyor.

neyse, grafenberg noktasını bulmakla yapılır.

o da vajina duvarının hemen üst tarafının iç kısmındadır. parmaklarınızla ya da penisinizle yapabilirsiniz ki penisin ereksiyondaki doğal şekli zaten bunun yapılması içindir, kıvrımlıdır.

parmaklarınızı da kıvırarak buna ulaşabilirsiniz. kolay gelsin.
"allah seni orgaz metsin" diye guddua etmek.
kadının yattıgı yerden kalkıp size alkış tutmasına neden olacak başarıdır.
Bosch marka hilti gibi çalışmayı gerektirir.
Mekanik beceri kadar duygu da gerektirir.
kadının orgazm olma anını görmek bile çıldırtır.
o havalara uçarken sen çoktan gökyüzünde olursun.
Çok basittir. Arka arkaya 3 kere yaptığımı bilirim. Tabi bamyalar bunu anlayamaz.
Sağlıklı ve sorunu olmayan her kadına yasatılabılecek duygudur. Cok da zor değildir, erkeklerin orgazmından daha karmaşıktır, olay kadın kısmında tamamen kafada bilmektedir. Yaratılan haz önemlidir. Sonuçta biz erkekler her türlü orgazm oluruz sorun değil.
Yalnızca penetrasyon ile orgazma getirebilmek zor. öncesinde sevisme en az yarım saat sürmeli. Ki ben genelde 1 saatten kısa tutmuyorum. Nasıl olmalı konusuna gelirsek; öncelikle saçları ve yüzü şefkat ve sevgiyle oksamak gerekiyor. Çünkü kadınları orgazma hazırlayan en önemli şey sevildiğini hissetmektir. Tabii sevmediğiniz bir kafini da orgazm edebilmek mümkün ama şahsen sevgisiz sevismeye karşıyım, hem sevismenin gerçek duygusu yalnızca gerçekten sevdiğiniz kişi ile yaşanabilir.

On sevismede belli başlı orojen noktalara odaklanmak gerekiyor, tabii kadından kadına değişebiliyor bu, keşfetmek gerek.
mesela boyun, ense ve kulaktan acayip tahrik olurlar. göğsü emmeye başlamadan önce saglam bi çevresinde gezinmek, bacağın iç kısımları, keza vajinanin çevresi, diz kapağı arkası, bilekler, parmakları yalamak, opusurken ellerin boş durmaması gerekiyor

o üstteyken memelerden ilgiyi kesmemek, azdirici sesler çıkarmak ve güzel seyler fısıldamak, iletişimi kesmemek yine önemli noktalar.

Gelelim esas meseleye; genelde penetrasyonu erkekler tek tipte yapıyor ama bunu çeşitlendirmek lazım, her çeşidinde ayrı zevkler saklı.

mesela derin dalmadan önce sığ dalış yapıp iyice kıvama getirmek gerekiyor. bi süre sadece ucunu değdirip ondan girmesini istemesini bekliyorum ben. ilk seferinde derin dalış genelde doğru değil. üç sığ bir derin veya 9 sığ bir derin harika bir kombinasyon. bu şekilde bosalmayi kontrol edebiliyorsun , dolayısıyla uzun suruyor. sığ dalis 3-4 cm kadar ilerlemek demek. çıkarken hızlı çıkıp yavaş girmek, 3 parti halinde biraz bekleyerek en derine inmek, içindeyken sağa sola gezdirmek de iyi bir tekniktir.
Dille yapılması zevkli olan eylem.