bugün

Fazla zor olmasa gerek.
ilk madde; sevgi. sevin oğlum kadınları.

uyandığınızda omzundan öpün. öyle kapıdan bile girmeyen devasa peluş oyuncaklar falan almanıza gerek bile yok. he aldınız mı, alın yine. ama sevin, en önemlisi budur. “ben içimden seviyorum. gösteremem, söyleyemem sevgimi” demeyin. gösterebilecek ve söyleyebilecek biri çıkar, sik gibi kalırsınız ortada.

uyurken sarılmayı ihmal etmeyin. gün içerisinde neler yaptığını sorun, üzgünse neyi olduğunu sorun. sizin için yaptığı küçük büyük şeylerin değerini bilin.

çünkü sevmek, insana değer vermektir, onu umursamaktır, onunla ilgilenmek ve ona saygı duymaktır. o kişi sevindiğinde, en az onun kadar mutlu olmaktır. özlediğinizde özlediğinizi de söyleyin mesela. onu aptalca söz ve hareketlerle kıskandırmaya, onu test etmeye çalışmayın. annemiz ve babanız sizi nasıl sevdiyse, siz de onu öyle sevin. unutmayın ki sevginin trilyon tane şekli vardır.

ara sıra yemek yapın mesela. sucuklu yumurtaya, menemene yemek demiyoruz ama. ha menemeni benim gibi yapıyorsanız orası ayrı. onun yaptığı yemekleri de sevin. onun yapmaktan, başaramamaktan korktuğu şeyleri gerekirse zorla yaptırın, onu buna teşvik edin. küçük sürprizler yapın diyeceğimi sanıyorsunuz ama demeyeceğim. kötü sürprizler yapmayın yeter. siz normal insan olup ona değer verdiğiniz zaman, zaten yaptığınız her şey karşınızdakini mutlu eder.

onu dinleyin. sevdiğiniz kişiyi kıskanılması gereken ve hayatına müdahale edilmesi gereken biri olarak değil, bir birey olarak, bir insan olarak saygı duyduğunuzu belli edin. bazen alttan alın. merak etmeyin ölmezsiniz. empati çok önemli mesela. onun ne hissettiğini anlamaya çalış, bu daha güzeldir.

güzel olduğunu düşündüğünüzde bunu ona söyleyin. kıskandığınız zaman da söyleyin. eğer makul biriyse ve amacı farklı değilse zaten kıskanmanıza gerek kalmaz da, arada sahiplenilmeyi sever insan. size sahiplenmesine de garip bakmayın. cinsel hayatınızda bencil olmayın.

babanızın annenize, eniştenizin ablanıza nasıl davranmasını istiyorsanız, siz de sevdiğiniz kadına öyle davranın. ya da siz tüm kadınlara ve insanlara öyle davranın. nezaket bedava. düşünsenize, tamamen ücretsiz.

sevginizi hak eden birine bu dediklerimi yapın, sonra olmazsa gelin yüzüme tükürün, “mha senin ağzına sıçayım” deyin.

siz sadece sevin, gerçekten yeterli. seven insan zaten gerisini kendiliğinden yapar.
niyet edilirse mutlu etmenin bile ötesine geçilir.
beyler pardon enayi miyiz ?

kadınları mutlu etmek aptallıktır çünkü her zaman daha mutlu olmak isteyecektir, daha daha daha. o yüzden sürekli acı çektireceksiniz ki en ufak olumlu hareketinizde mutlu olacaktır.

uygulamalı örnek olarak anlatmak gerekirse, her gece 2 3 gibi geleceksiniz eve 1 yıl boyunca sonra ve tabi zil zurna sarhoş. daha sonra bir gün eve normal geleceksiniz hürmeti, izzet-i ikramı görün yüzünde güller açacaktır. kadını mutlu etmek bu kadar kolay işte arkadaşlar.
Önce erkek lazım.
kimse için kendini yormaya değmez. her şey olup bittikten sonra insan sakin kafayla enine boyuna düşünce gözündeki perdeler de düşüyor gerçek bütün çıplaklığıyla gözler önüne seriliyor. hiçbir beklentin olmadan onu mutlu etmek istersin, edersin de... sanki yapman gereken, zorunda olduğun şey buymuş gibi, görevin, vazifenmiş gibi olur. ilişki sırasında konduramazsın o öyle değil dersin ama öyle. mutlu olmadığı an onu mutlu etmek zorundasındır artık.
sadece bir kadını değil bir insanı mutlu etmek kolaydır. en basit şeyler bile mutlu edebilir bir insanı. en basidi iyi ve düşünceli bir davranış. bu bile mutlu edebilir.
Bu aralar o kadar yogunum ki hiçbiri sikimde degil.
(bkz: morhipo)
(bkz: trendyol)

Nokta
Tırnaklarını kes demektir, çünkü tırnak kesmek iyidir iyi hissettirir.
Çocukluğuna götürebiliyorsa bir sakızla da mümkündür.

(img:#1835604)
Bir kadını mutlu etmek için onun ruh halinden anlamanız gerek.
Gönül almak adamlığınızdan hiç bişey götürmez onun bi farkına varın.
Dünyayı önüne sersen keşke şu tarafa serseydin der. Tam memnuniyet diye bişey yok.
sanıldığı kadar zor ve meşakkatli bir eylem değildir.sadece daha ilk başta çok büyük sürprizlerle başlamayın yeter.sonra büyük beklentileri karşılamak zorunda kalırsınız. bazen ''eline sağlık'' demek bile kadını mutlu eder.
zekanız işe yarar ama penisle olmuyor o iş. allahım bizi neden bu mallarla sınıyorsun.
bir kadını mutlu etmek dünyanın en kolay şeylerinden biridir, mesele stabil tutabilmek. o da dünyanın en zor demeyeceğim, en imkansız şeyi. * hiç bir şey yapmasanız bile kendi kendilerine bir şeyleri takıp mutsuz olabiliyorlar. garip canlılar cidden ama severek takip ediyoruz efendim. *
yürekten sevin yeter diyeceğim ama bazı kadınlar yureklerimizi de yanlarında götürüyor.
ilgi göstererek başlayabilirsiniz.
Ya aslinda sanildigi kadar zor olmayan bir durumdur.

Kizlar sevildigini, ozel oldugunu hissetmek ister. Eger siz ona ozel oldugunu ve cidden sevdiginizi gosterirseniz sizden uzay üssü seyler beklemezler. Zaten sevginiz ona yeter.

Eger ki sevdiginizi hissetirmezseniz bu sefer kiz bunu hissedebilmek icin sizden surekli suprizler bekler. Hareketlerinizden anlamlar cikarir. Ottan boktan onu sevmediginizi dusunur. Gelsin kavgalar gitsin özür dilemeler.

Aslinda sadece cok sevseniz gercekten cok sevseniz ve buna inandirabilseniz yuzunuzde ki gulumsemeyle bile mutlu olabilen varliklariz. Samimi ve durust olun yeter. Kucuk hesaplar yapmayin.
6 ay gibi uzun bir süre olmayacağım. Birçok yerle anlaştım tarihleri verdim, hediyeleri seçtim. Bir gün bile geç bir gün bile erken gönderilmemesini tembih ettim. ben çok uzaklardayken on günde bir benden hediye almış olacak. Hediye özlenenin yerini tutmasa bile biraz mutlu etmeye yeter. Kalanlar zannediyor ki zor olan beklemek. Bekleyenler sadece bir kişiyi özlüyor giden ise geride kalan herkesi ayrı ayrı özlüyor. Işte bu ruh halini ona yansıtıp onu mutsuz etmemeliyim. Yoksa ben de biliyorum bir suru hediye sadece bir sarilmanin yerini tutmaz.
sanıldığı kadar zor olmayandır.
Bazen güzel bir söz, bazen bir araba, bazen bir çiçek...
(bkz: kadınlar çiçektir koklamasını bilirsen)
iyice duygusala bağladım sözlüğe gözyaşım damlıyacak aq. Ağlıyacam ben yhaa! Ühü!
ona kredi kartınızı teslim edin. limit yetene kadar mutlu edecektir.
imkansız
uğraşmayın
anlık mutluluklar belki ama bir kadın sürekli mutlu olmaz .
doyumsuzlukla da ilgisi yok bu durumun kezbanlıkla da .
mutlu olmak için yaratılmamışız .
güncel Önemli Başlıklar