bugün

zarafet zarafet zarafet. çok önem arz eder kadında.
kğaaak tu diye tükürmesi.
Zerafet, zerafet, zerafet, kültür üstüne bir de sarışın ve güzel kokuyorsa tamamdır bu iş. Son zamanlarda Güç mevsimi kitabındaki Emma tam aradıgım güzellikte bi kadın, bence kokusu da huzurudr (bkz: güç mevsimi)
Şahsınızı özel hissettiren hareketler elbette.
https://galeri.uludagsozl...-aya%C4%9F%C4%B1-1684576/
Bende kriter yok
22-23 den büyük olsun yaşı yeter.
Ha birde yerli yerinde olan organlar..
(bkz: gamze)**
Spesifik bir şey söyleyebilmek zor; güzellik de, güzel kılan şeyler de göreceli zira.
Ancak bazen öyle bir an geliyor ki, sanki uzun süredir yüzüne baktığınız, belki de her gün gördüğünüz o kadının o güne kadar sakladığı masumane ve bir o kadar da benzersiz bir güzelliği olduğunu fark ediyorsunuz ;
Mutluluktan ağlarken aynı zamanda güldüğü o an gibi.
Kek kalıbında tavuk pişirebilmesi.
Zekası ilk olarak dikkatimi çeker, ardından saçları, giyim tarzı da öyle tabi. En son ihtimal fiziksel özellikleri. Ama genel anlamda ilk olarak zekadan etkileniyorum. Bir kadını güzel kılan detaylardan bahsedecek olursam şüphesiz saygılı ve otoriter, bilgili birisi olması, ha bir de sıcakkanlı olması.
tamamen kişiye göre değişir. konu görsel güzellikse, giyim kuşamıyla dişiliğini ön plana çıkarabilen kadınların çoğu güzel görünür bence.

görsel
görsel
görsel
sesindeki tını...

fotosu da çok güzel olabiliyor aslında kimi kadınların.
edepli olması. sürekli kendinden bahsetmemesi. yardımsever olması vs.
ince bel,diri ve iri göğüsler, yuvarlak kalkık bir kalça.
Asalet zarafet letafet.
ben olması.
Kılsız olması.
Detaylar başlığına iri meme ince bel yazıp foto koyacak kadar cahil yazarları ortaya çıkaran başlık.
Bence karakteristik herhangi bir detay hem kadına hem erkeğe çok yakışıyor. Yara izi, ben, Gamze, asimetrik ifade vb.
Ben aynı ben'im,

Fakat karşımdaki erkeğe göre değişiyor onu etkileme sebebim;

- gülüşümü,
-ten kokumu,
-tenimi ve rengini,
-belimi,
-mememi ve götümü seven de oldu

- özgüvenimi,
- burnunun dikine gidişimi,
-olaylara bakış açımı,
-yatıştırıcı etkisi olan merhametimi,
-koruyan gözeten halimi,
-sogukkanli ve cesaretli oluşumu,
-zekamı,

Baz alan da oldu.

Demem o ki; ben hep aynıydım... etrafımdaki erkeğin yetişme şekline, kültürüne, zekasına, amsalak oluşunua ya da olmayışına göre kategorize edildi güzel ya da en güzel yanlarım.
Batılı tavırları.

Ne kadar orta Doğulu görünürse görünsün batı kültürünü benimseyen ve o şekilde davranan bir kadın çekicidir.
Gurur murur dinlemeyip ilk adımı atması.
her erkeğe göre değişir, sayıp dökmek beyhudedir.
Kendini öven çıksın başlığı bu.
Fiziksel özelliklerini bir kenara bırakacak olursak karşısındakine nefes aldıran, hayatını kolaylaştıran, kucaklayan, saran sarmalayan güzel ruhu, kalbi ve aklıdır.
- gülüşümü,
- özgüvenimi,
- burnunun dikine gidişimi,
-olaylara bakış açımı,
-yatıştırıcı etkisi olan merhametimi,
-koruyan gözeten halimi,
-sogukkanli ve cesaretli oluşumu,
-zekamı

Bunlar çirkin bir kadında da etki etmiyorsa o detaylar hiç kimse için hiçbir şey ifade etmez. gereksiz gereksiz iyi insan rolü yapmaya gerek yok...
güncel Önemli Başlıklar