bugün

Benim yapabileceğim en uzak faaliyet şuan. Hiçbir ortamım yok, ruh halim kötü ve kendime bakmayı unuttum burada. Herhangi bir kızı etkileyecek durumda değilim ne acı.
(bkz: #43774060)

ay götüm !!!

böyle bebelerin bile totosunu kaldırmışsınız aferin size.
Dürüstçe sevin ve ilgili olun yeter. Fazlasında gözümüz yok.
omuzlarıne iki eli de koyup kuvvetlice aşağı doğru bastırılarak ve bel hizasından biraz aşağı getirilerek yapılan yöntemin etkili olduğu eylem.
cööe demek kadar basit oysa ki.
kadın isterse sizi etkiler ne la, en fazla götünü filan açar öyle etkiler elinde başka argüman mı var şuanki kadınların.
iş yine erkeklere düşer bu durumda. statü, para, zihinsel dayanıklılığın oluşturduğu "güç üçgeninden", kadın ya etkilenir ya da etkilenmez. Etkiyi canlı tutmak da başka bir mevzu.
Ama aynen erkekler etkilemez kadınlar etkiler demeye devam edin.
*~
bir kadını etkileyemezsiniz, kadın isterse sizi etkiler. yazık la size.
*~
Şu kadınları abartmayı bırakmanız gerekiyor artık. Kadınlar da etkilenir, erkekler de.. Kadınların da zaafı vardır, erkeklerin de
ona gelecek sunmaktır.
Ehehe bırakalım kadınlar bizi etkilesin arizona kertenkelesi olmaya gerek yok.
7 hareketle bir nebze kolaylaştırılabilen eylem.

7 hareket için ;
https://www.youtube.com/watch?v=IlOznncQWdA
uzun bir süreçtir bir kadını etkilemek. öncelikle kadının görebileceği yerlerde olmanız gerekir.
bazen çok zordur bazen ise istemeden çok kolaydır... bunun bir ayrımı yoktur, seçme şansınız da yoktur, kendiliğinden olur biter, siz farkettiğinizde ya köpek olmuşsunuz, vazgeçemiyorsunuz ya da kadın sizin müptelanız olmuş, peşinizden ayrılmıyor...

etkenler nelerdir bu durumlara meyletme sebebi olan? çok görecelidir, kişiden kişiye değişir...

bazen samimi olmak ve olduğun gibi olmak etkiler kadınları ama olduğun gibi olan halini seven biri ile karşılaşman gerekir...
bazıları başkası gibi davranırlar beğenilmek için, etkilemek için ve bu seferde başkası gibi olan o şekli seven, beğenen bir kadın gerekir...

zordur kadınları etkilemek ve bir o kadar da basittir bazen..