bugün

sikmekle karıştırılmasın lütfen.
eşcinsel olmayan her erkeğin hayatta yapmak isteği eylemdir.

döllemek eylemi sadece kadını hamile bırakmak için yapılmaz çoğu zaman zevk için de yapılabilir.

teşekkürler.
Feministlere sinir krizi geçirten eylemdir. Amım var diye ağlayanları da vardır kesin * .
Hamilelik sonucu sorumluluğunuzda döllenir.
Keşke bu başlığı sıçan ve arada hortlatan arkadaşların babası yapmasaydı dediğim olay.
damarlı kızgın seğiren aletin bir dişinin ıslak kadınlığına sokulup akıtılmasıyla gerçekleşen eylem.
ilkel olarak bakarsak evet dollemek.
modern olarak sevisiyoruz.

uremek icgudusel oldugu icin dollemek kaba da olsa esas.
Çiçek mi bu amq ne saçma tabir bu.
herşeyi buraya yazmak zorunda değilsiniz bazı şeyler sizde kalsın özel denen birşey var.
Bir zamanlar birilerinin dölü olan ve kendi tabirleriyle döllenmiş birinden doğan izansızların ifadesi, Düşüncesi, hayali, hedefidir.

Umarız varikosel olurlar ve dölleme kabiliyetlerini geçici bir süreliğine de olsa yitirirler bu arkadaşlar.
dişi eşey hücresi olan yumurtanın, erkek eşey hücresi olan spermle döllenmesi durumudur.

çirkin tabir mi?

bilime çirkin diyen yazlarlarımızın varlığını gösterir.

üremenin temelidir erkeğin dişiyi döllemesi, burada bahsedilen sikiş değil. sizin aklınıza direkt sikiş geliyorsa sorun sizde demektir bence.

cevap: bilim insanları tarafından abuk subuk diye nitelendirilen kelimeler kullanıldığı için kullanıyoruz.

edit:

hayır, biz bilim insanları kullanıyoruz. bunu dişi döllemek olarak da kadın döllemek olarak da dile getirebiliriz. kelime anlamı olarak kadın; dişi insan anlamına geldiğine göre bu söylemin bilimsel açıdan hiç bir sıkıntısı olmadığı gibi, doğru olan böyle söylemektir insandan bahsediyorsak.

günlük hayatta kadın döllemek fiilini kullanmıyor olsanız da, sözlük illa günlük hayatta konuştuğumuz gibi yazmamız gereken bir platform olmadığı için isteyen istediği şekilde yazabilir.

ha siz buna iğrenç dersiniz, ben bilim budur derim, sonuç olarak siz primi ben realiteyi tercih etmiş olurum.

hayırlı primler.
ne çirkin bi tabir. neden böyle irrite edici kelimeleri kullanıyorsunuz. biraz anlatsanıza?

edit: bilimsel bir kelime, neresi iğrenç denmiş. evet "döllenme" bilimsel bir terim ancak günlük hayatta "kadın döllemek" diye bir tabir kullanmıyoruz. iğrençten kastım budur.
Bazı dişilerin hoşuna giden söylemdir..hoyratça sallanan hortumdan çıkan suyun diplere ulaşmasıdır.
bence hayat bu kadar seks merkezli olmamali.
mesela ben 45 yasindan sonra sevismeyi dusunmuyorum.
evlilige de seksuel anlamda bakmiyorum.
iyi bir anne olur mu nasil bir kadindir iyi anlasabilir miyim diye bakiyorum.
seks dedigin nedir her sey seks midir bence fanteziler ve surekli yeni deneyimler aramak hayati seks merkezli yasamak 50-60 yasina gelip hala seks konusunda israrci olmak surekli cinsel icerikli dusuncelerin olmasi bence kadin erkek fark etmiyor sapiklik aq.
50 yasina gelince evimin penceresini tamir etmek isterim soba icin odun kirmak isterim.ustunde corba pisirmek isterim.
yasliliktan derileri sarkmis renk pigmentleri azalmis beyazlamis vucudumla seks yapmak istemem.
belki kestirip atarim belli olmaz.
onu hamile bırakmak için yapılan erkek eylemidir.
pek sevgili babanızın, anneciğinizde gerçekleştirmiş olduğu bir hayvanî aksiyon.
Dölle dölle gül memeler çağlasın.
Dölle dölle yer yerinden oynasin.
Offf harika olan olay.

Taşaklardan döl fışkırtırcasına bacak arasını zorlarcasına içine sıcak sıcak lav gibi akarcasına böyle eriye eriye vura kıra yana yıkıla fışkırta fışkırta terleye terleye haşat ede ede olandır böyle..
Bir kadını dövmekten iyidir efenim.
ejakülasyon bittikten sonra kadının yüzünde koca bir tebessüme sebep olur. tıpkı uzun süre susuz kaldığı için kurumaya yüz tutan bir bitkiye suyunu vermişsiniz gibi sırıtır.
devecialpay nerdesiiiiiiiiiiiinnnnnn...
bir vukuat..
evlenince olması gereken olay.
http://img134.imagevenue....e=00726_212_122_109lo.jpg
En büyük hediye değil en kötü hediye de olabilir. Şartlara bakmak lazım, tüm erkekliğinizle götünüzü yırtmayın yani.
Hatunun gebe kalması için vajinasından penis yardımıyla iletim için kullanılan cümle. (karına bile söyleyemeyeceğin gereksiz saçma bir laftır.)