bugün

sonu gelmeyen cümleler kurun, kriz geçirip ağlar. (bkz: bir kadını ağlatmanın yolları)
1.Seviyorum deyin sonra yok yanılmışım deyin.
2.Haksızlığa uğratın.
3.Tırnaklarının kırılmasına sebep olun.
4.indirimin bittiğini söyleyin.
kadınların ağlatmanın yolu çoktur ama mühim olan ağlatmamaktır deyip bağlıyorum.
türk kızları gariptir fazla ilgi göster kıskan ağlar, ilgi göstermeyip kıskanma garibine gider yine ağlar...
Hayal kırıklığına uğratmanız yeterli.
bütün gün yemek yapıp uğraştıktan sonra kadına sorulacak olan yine nereden aldın bu yemeği, tadı iğrenç diye sormak bu yollardan sadece bir tanesidir.

Valla ağlıyorlar....
(bkz: nefes almanız)
başaka bir kadına bakmanız bile yetebilir.
çok basit.

yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar
aşrı aşrı memlekete kız vermesinler
annesinin bir tanesini hor görmesinler
uçan da kuşlara malum olsun ben annemi özledim
hem annemi hem babamı ben köyümü özledim

babamın bir atı olsa binse de gelse
annemin yelkeni olsa açsa da gelse
kardeşlerim yollarımı bilse de gelse

uçan da kuşlara malum olsun
ben annemi özledim
hem annemi hem babamı ben köyümü özledim
*
size çok güvendiği bir anda güvenini sarsacak herhangi bir şey yapmak. gerçi intikamları acı oluyor demedi demeyin.
sevin yeter mutluluktanda ağlıyacaktır.
başka kız için onu terk etmektir, kahrından ölür.
sevmediği bir erkek içinse olmayan yollardır.
genel kanaatçe söylenmemesi gereken, fakat sapına kadar doğruları söylemek. etki arttırmak için toplum içinde denenebilir.
ölmenizdir. ölünce arkanızdan üç gün ağlarlar ve hatta helvanızı bile yaparlar.
çalışıp, didindiği ödevleri kabul etmeyip, orjinal değil derseniz, en iyi ihtimalle ağlar..**
(bkz: #13964530)
gururunu kırmak.
bu başlığı okutmak.
türk kezbanlarına bıyığını kes desen zaten bi ağlamaklı olurlar.
doğruları söylemek. mesela kızın birine - hayatım gülerken insanlıktan çıkıyosun, yavaş demiştim kız zart diye ağlamıştı ya. resmen çeşmeyi açmaya yer arıyomuş ve ağlayınca daha da çirkin oldu. kadınlar herşeye ağlar siktiret deyip geçmek gerek.
kadından kasıt sevgiliyse istemediği sevmediği bir şekilde davranmak konuşmak,
anneyse uzaktayken canın sıkıldığını belli edecek ufacık bir konuşma, bir kelime bile yeterlidir.
cok inandirici olun tum gucunuzle kandırın sonra da aaa olmadı dusundugum gibi olmadi diyin . askınızdan oldügünüzü sonra da griyim galiba diyin. beceremedim hicbirseyi diiyin. aldatın . arkasindan cok deger verdigi seyler icin kotu laflar edin. inancını kırın . ve sonra kendinizi muhtesem insan hissedin.
karakteri bozuk ve gerçeğe gözlerini açacak kadar insansa yüzüne bir ayna tutmak yetebilir. yüzündeki boyanın altında bir yerde mutlaka ağlaması gereken bir şey görecektir.
- konuşsak biraz? görüşmedik bugün malum, konuşamadıkta doğru dürüst...
- film izliyorum.
sonrası derin bir sessizlik.
Onu yanlış tanıdığınızı, zamanla her seyin değişebileceğini ve ileriyi onunla birlikte düşünemediğinizi söyleyin. 3. Cümleye sarkmaz bile.