bugün

(bkz: bir ömür Yetmez seni sevmeye)
bir kadınla 50 yıl yaşayabilmişsen eğer bu anlamsız bir şey değildir senin için. hayır kim 50 yılını anlamsız bir şey uğruna harcasın. bu denilen her yiğidin harcı değildir ayrıca.
- aşkım bugün doğum günün
+aaa bana hediyemi aldın
-aç bakalım
+şeker ilacımı almışsın.
bir erkekle 50 yıl yaşamanın yanındaki anlamsızlık kadar etkili değildir.
Annelere hiyanettir.
Eşek gibi yaşayacak, yaşlandığında da kuş sütünü eksik etmeyeceksin.
Dayyt!!!!
erkeklerin kadınlardan daha iyi arkadaşlıklar kurduğunu ve yaklaşık 7 yılda bir arkadaşlığın bittiğini varsayarsak, bir kadınla geçirilmiş 50 yıl demek, gelecek ve yaşayacak olduğun bir sürü macerayı tepmişsin, boşuna yaşamışsın demektir.
50 kere ziyarete gidilmiş. 50 kere tatile gidilmiştir. En az 250 fotoğraf çekilmiştir.
70 kadar düğüne gidilmiş. 50 tane çeyrek takılmıştır.
En az 500 kere cinsel ilişkiye girilmiştir. O kadının yaptığı 500 yemek yenilmiştir.
En az 500 kere o kadın adamın kirli donunu, çamaşırını yıkamışır.
En az 500 kere o kadın adamın işten eve gelmesini beklemiştir.
En az 100 kere o kadın kocasının hasta olduğu zaman ona bakmıştır.
En azından 20 tane akraba hayata girilmiştir. Hiç yoktan 100 kere bayram kutlanmıştır.
En azından 10 kere kurban kesilmiştir.
En azından 1-2 çocuk yapılmıştır. Bu çocuklar evlendirilmiştir.
En azından 2 torunları olmuştur. Ev alınmıştır. Araba alınmıştır.
Yaşanmış daha akla gelmemiş birsürü güzel anı var yazamadığım.
-Ben bu tespiti tanıdığım bir evlilikten yola çıkarak yazdım.-

Evet şimdi anlamsız mı bunlar? Anlamsız diyen bir de git aynaya bak.
Senin neyin var?

Öte yandan evlenmeyenin nesi var? Birkaç playboy anısı. Yalnız çekilen hastalıklar; prostat ve
takma dişler. Güne yanlız uyanan zavallı bir yaşlı amca. Hasta olunca da Allah a emanet.
bunları yapan bir erkek varsa banada yollamanizi rica ederim lakin böyle bir insan için biseksuel olunur.
aynı düşünceyi bütün kadınlar bunu düşünen erkek için düşünür....

drakula olsan anlarım da böyle düşünen biri de kuru eriğe dönecek neyin iddasındasın....