bugün

ona vereceğiniz en iyi ödüldür.
suçuna göre değişen cezadır.
(bkz: kadının suçu ne)
en mutlu olduğu anda herşeyin yalan olduğunu söylemek.
sevgili olarak düşünürsek;
-sevildiğine inandırıp terketmek,
-hoşlanmadığı bir başka bayanın yanında rencide etmek,
-aldatmak.

basit düşünürsek;
-yeni yıkayıp ütülediği kıyafetlerin üstüne oturmak,
-şaka olsun diye saçını kesmek,
-ya da fönlü saçına tam evden çıkarken su dökmek.

psikopat düşünürsek;
-yüzüne kezzap dökmek.
Sadece sabri sarioglunu izleyen kameradan doksan dakika ajdarin yeni sarkisi esliginde mac seyrettirmek zorunda birakilan durumdur.
kendisini peygamber gibi gören ama bir boka yaramayan mahluk olduklarını hissettikleri anda kızlara verebilecekleri cezayı düşünmeye başlamış kişiliksizlerdir. kimse kimseye ceza falan veremez. öyle bir hakkı kimse kendinde bulamaz. pisliğiniz dünyayı sardı.
Brazzers.com'da bir çok örneği bulunmaktadır.

(bkz: punishment)
Dini ve geleneği, emellerine alet etmiş herhangi bir toplumda doğup büyümesi ve yaşamasıdır. (aynı şey, anaerkil düzende yaşayan erkek varsa, onun için de geçerlidir)
susmaktır. o söylenir söylenir, ama sizin bu konu hakkında bir tepki göstermediğinizi ve ya düşüncenizi belirtmediğinizi görmesi ona en ağır cezalardandır.
saçını sevmediği bir renge boyamak.
(bkz: boşalmak üzere olan kızın içinden çıkmak)
yatağa kadar gelmişse onu reddetmek en büyük cezadır. ayrıca şaibeli tanrılar katında en büyük günah.
onu sevdiğine inandırmaktır. böyle bir durumda kendi kendine en büyük kötülükleri bile yapar.
karşına oturtup 5 dakika *konuşmama cezası.
onu alışverişe götürmemektir ya da susma cezası vermek. bunlar onlar için vazgeçilmez şeyler ve bunları yapamayınca çok asabi oluyorlar
onu hiçe saymak, yokmuş gibi davranmak.
ölse daha az acı verir.
bütün maddi kaynaklarını elinden almak.
sevgilisiyseniz başka bir kadınla konuşmayı bırakın bakışmanız bile hatun kişiyi cinnete sürükleyebilir. konuşup, görüşürseniz güzel bir ceza vermiş olabilirsiniz ama ne kadar doğru tabi tartışılır.
onunla yatmamak.
alış veriş yapmasını engelleyeceksin, çıldırmasına yeterli.

eski sevgilimle kazayla kemeraltına gitmek gibi bir hataya düşmüştüm bi zamanlar.

vay arkadaş ya, gezmediğimiz dükkan, girmediğimiz mağaza, denemediğimiz ayakkabı, kazak, kot, kıyafet kalmadı. daha doğrusu o deniyor, ben konu mankeni havasında bekliyorum.

bi de sormaz mı her kıyafette bana ''hayatım bu nasıl'' diye.

ya ne anlarım ben nasıl. hayatımın hatasıydı, tövbe ettim.

en büyük özelliği akşama kadar 20 kıyafet, 15 ayakkabı deneyip hiçbirşey almaması oldu.

beğenmemişmiş matmazel.
istediğini vermemek.
enayi yerine koymak.
onu kaile almamak, kaile aldıktan sonra aldatmak.
sırt dönüp uyumak.
hele de sizi çok seviyorsa o kadın o yatakta düşünceleriyle, paranoyalarıyla kendini yer bitirir zaten.
sizin yapmanız gereken sadece sırtınızı dönüp uyumanız. gerisini kendisi halleder.
aynı zamanda ulan ne acımasız yazarlar var dedirten başlıktır.
güncel Önemli Başlıklar