bugün

Homo sapiensin dişisine erkekler tarafından söylenince evlat acısı gibi oturan kelamlardır.

Bana göre tek kelimedir.

Almıyorum ya da alamazsın.
Kendisini pek sevmesem de nazım hikmet’in şu dizeleridir;
‘Ne ben sezarım, ne de sen brütüssün.
Ne ben sana kızarım ne de zatın zahmet edip bana küssün.
Artık seninle biz, düşman bile değiliz.
Kadınsın nticede zayıf varlıksın. Zuhahahaha
çiko, duba, varil, bidon.
999 ton.
ikinizin arasında gerçekleşen bir tartışmayı, hiç alakası olmadığı halde ve en önemlisi hiç hazetmediğiniz * x'e anlatıp " X DAHA iYi BiLiR " demesi. karşınızdaki adamı x'e ya da çevirip kendisine doğru s*edin, yoksa bir daha huzurunuz ve saygı denilen şey kalmıyor bayanlar.
söylememe gerek bile kalmamış sözler bütünüdür. en yakın arkadaşının memelerinin üstünde yakaladı zira beni. insan bazen sadece susuyor.
Bir videoda izlediğim iki çingene kadının arasında geçen diyalog;
- kocama söliyimde seni bi siksin!
- abe siksin, siksin de amcıkk görsün!
geçen yıl flört aşamasında olduğum dengesiz bir adam vardı - ki bu dengesizliği idrak etmek için geç kalabiliyorsunuz maalesef- , çocukları ne kadar çok sevdiğimi bildiğinden sırf canımı yakmak adına bir tartışma esnasında bana , ' senden anne olmaz ' demişti. bu sözden sonra, aylarca, nerede bir bebek görsem gözlerim dolmuştu, etkisinden kurtulmam hayli zor oldu.

bundan daha ağır bir cümle işitmedim, daha ağırını işitebileceğimi de sanmıyorum zira beni vurabileceği en hassas noktadan yaralamıştı. bir çocuğa sahip olsun yahut olmasın, bence hiçbir kadının anneliği sorgulanmamalı, bu çok çirkin ve fazlasıyla kırıcı bir saldırı biçimi.
Yakın arkadaşım bir ateist bir kıza bu tip bende olsa ben de allah'a küserim demişti allah affetsin.
Hayatta bir dönem en değer verdiğim insandan yediğim laftır. O laftan sonra zaten bütün değerini ve haysiyetini yitirdi gözümde. Bazı insanlar keşke kalitesini veda ederken değil de tanışırken gösterse. Neyse. Söz sahibine aittir.
Bayağı kilo almışsın sen.
sen benim gibi bir adama eş olabilecek kalitede bir kadın değilsin. demiştim.
ağırdı. söylememeliydim.

kötü hatırlanmak istemem.
okursa bunu affetsin. hayatında mutluluklar dilerim.
Güzel söz bulsaydınız şaşardım. Yavşak ibneler.
1 ton demir.
Binlerce dansöz var.
Senden çok var.
Çok vapurun battığı bir liman orospusu.
Yakın arkadaşlarımdan birine ayarlamaya çalışmıştım. Daha ağır ne olabilir aq.
Deli karının tekisin ( ama deli kadınlar iyi değilmidir ).
laf değil de eylemdir. en yakın arkadaşıyla sevişirken basınca titreye titreye ağlamıştı. deli gibi yaptı kendini o zaman anladım aldatmakla ne kadar doğru bir karar verdiğimi.
Söylemedim ama,bana orospu ve erkek delisi arasında fark olduğunu öğretti biri. Bunu söylerdim büyük ihtimalle . Aklımın almayacağı şeyler yapti.ihanet mi desem,aslında zaten arkadaşım değilmiş düşmanımmış mi desem bilemiyorum.
Sinir hastası,yorgun mu yorgun tatsız birine çevirdi beni.
Neyse,yine de söylemedim. Bin parca oldum belki ama vicdanıma sıçayım,Kırmak istemedim.
Unut gitsin, siktir et, boş ver, sen bilirsin, yani, pekii, eyvallah, görüşürüz, uyuyalım.... Bizim laflara bak, elalemin laflarına bak aq.

Neyse, bari biz laf değil söz diziyoruz diye kendimizi teselli edelim.

Bu arada, en güzeli, pasif eylem olan; susmak'tır. Kıyamete kadar susmak. En temizi. 30 yıldır susarım, zararını görmedim. Bir kadına en ağır gelen şey, susmanız ve yolunuza devam etmenizdir. Mis ve hoş.
-Beni tanımak istediğin gibi tanımışsın.
+aslına bakarsan tanımak bile istemezdim.

Bir diğeri ise:
Belli bir tartışmadan sonra...

+Bir gün anne olursan çocuğunun ilişkilerine bile karışma. çünkü sen bu yaptıklarından sonra ahlak dersi veremezsin kimseye.

Pişman değilim. hak edene karşı dilimi sivriltirim.
"daha güzelleriyle de birlikte oldum" denilmemesi gerekir. :(
güncel Önemli Başlıklar