bugün

iyi olduğum nadir konulardan biri.
Dalağını yirim senin yerinde ve etkileyici bir iltifattır.
(bkz: istediğimiz kadından başlayabilir miyiz)
(bkz: çok güzelsin ananın amına sağlık)
You are very beautiful ahaha.
" döşümde uyumanı istiyorum."

güzel bir iltifattır.

hemide yöresel.

hıh.
Bi kere sevgilimin gozlerine bakarken kahverengiyi hic bu kadar sevmemistim dedim. Zaten okuz bi insan oldugumdan mutevellit bir kac yil daha idare eder bununlan.
çok güzel olmuşsun yerine, bordo fular sana çok yakışıyor diyin.. saçında bir değişiklik varsa anında yapıştırın bu kesim sana çok yakışıyor, şöyle yapsan daha da güzel olur diyin gururunu okşayın, çoğu erkek bunları düşünmez direk çok güzelsin falan gibi klişe iltifatlar söyler. dostum bunlar çok sıradan, mesela de ki siyah oje esmer teninle harika uyum sağlamış çok yakışmış de, bacakların güzel yerine ayakların çok güzel de. kalıplaşmış cümlelerden sıyrıl dostum farkındalık yarat ona özel olduğunu hissettir..
görsel
Hiç inandırıcı olmayan bi sanattır.
Sen benim gökkuşağımsın şeklinde bir cümleyle zirvede bırakılan sanattır.
Oldukça iyi icra ettiğimi düşündüğüm sanattır. Bu konuda gerçekten mütevazi olamayacağım. Kadın narin bir varlıktır. Nasıl konuşulacağını bileceksin. Bilmiyorsan öğreneceksin.
ona küçük sürprizler yapın.
Olmaması gereken sanattır. Kadınlar kendini üstün görmemelidir. Açık ve net.
iltifat icin sanatsal kisilige burunmeye gerek yok...
samimi ve içten olsun yeter.
Ne kadar çok iltifat ederseniz o kadar sizi beğenmeyecektir. O yüzden tam bir odun gibi davranıp hiç iltifat etmeyin, kaba saba davranıp küfür edin, gün gelir küfür edin hatta dövün, giydiğine yediğine karışın, asla rahat bırakmayın. işte o zaman size aşık olacak sizi deli gibi sevecektir.

işe yaramazsa ben buradayım..
içinizden geleni söyleyin.en iyisi bu.
Tabi sever kadin boyle seyleri.
Önemli olan nokta inandırıcı olmak diyorum ben, sonuçta en çirkin insanın bile güzel olan bi yeri vardır. O yeri bulup ordan yürümek gerek. Inandirici olmadiktan sonra sabaha kadar güzel sözler söyleyin bi etkisi olmaz karşı taraf üzerinde.
Memelerin harika denilerek yapılır.
Bir iskandinav atasözü derki iltifat eden erkeğin penisi Çok uzakta değildir.
iltifat etmek ve yalakalık yapmak arasındaki o ince çizgiyi iyi bilmek lazım.
bir sırrımı vereyim burada, hayatta her şeyde boktanımdır ama sanki kötü bir şey söylermiş gibi iltifat etmesini fena beceririm.

tek bir örnek vereyim, dahada fazla yardımcı olmam, hayattaki tek başarım bu konuda sonuçta.

bir iş arkadaşım (baggyan evet) doğum izninden döndü. kendisi normalde zayıf biri, bir ay sonra yanına gidip " hayırdır hasta falan mısın? neden bu kadar zayıfladın sen" diye sordum.
zayıfladığı falan yok tabi, aman bir sevindi, bir sevindi, "yok hasta değilim, iltifatın için çok sağol" dedi. ben de yapıştırdım hemen "iltifat etmek için söylemedim" o da fark ettim ama genede hoşuma gitti sağol, dedi.

örnekte görüldüğü gibi, ona göre kesinlikle doğru söyledim, çünkü amacım iltifat degildi (ona göre) ve fark ettiki ondaki her değişikligi takip ediyorum.
görsel