bugün

kesinlikle vasat yazar, hatta yazar bile denemeyecek, insanımsı.

bir sözlükte yazarlık ne için yapılır:? elbet tabi, popülarite için. mesela, bir ayzarın değeri, nick altına yapılan yoruma, tanıma ya da yazıya göredir. ulvi şahsiyetlerin, tanımları, iyiysede kötüysede seni yüceltir. ne ayzdığının önemi yoktur, önemli olan yazılıp yazılmamasıdır.

3 sayfacık bile nick altı olmayan sözlük yazarları var gerçi, ben derdimi kime anlatıyorum. iş olsun.

mesela, benim 1 sayfa dahi olmayan nick altımla, 16 sayfa olan nick altım arasında dağlar var. bambaşka düşler, yapılan işler. hatta birazcık aklınız olsaydı, nickinizi istanbul, ismet inönü gibi şeyler yapardınız. ne de olsa yazılmışları vardı zaten, ne zekiyim di mi? bir de çağrışım falan kolay yapılırdı, örnekler ne, ahahaha çok komiğim lan, çok da zekiyim. hahahha. hahahahha. ahaha.

nerden geldik, bakın en üst seviye bir sözlük yazarını eve atmak ve hatta hamile bırakmaktır. korunmasına bile müsade etmeyin ki sizin ne kadar sağlam yazılar yazarak ve ne denli popüler olarak, bir kızı sözlükten kaldırdığınız, üstüne de hamile bıraktığınızın delili olsun. sizin yazarlığınızın göstergesi, yaptığınız kadınlar olsun.

ya da şey de yapabilirsiniz, mesela, bir yosmanın eline para verip bu tür bi numaralar, ya da şey şey en garantisi bir yakınına bunu yaptırman! haha, di mi bak, ne güzel. merak etmeyin, yaparsın yaparsın, herşeyi yaparsın, sadece iki dakikia adam gibi yazmaktan başka..
(bkz: bıraktım şahitlerim var)
(bkz: en az üç çocuk)