bugün

bayandan az kullanlmış temiz otomobilin sıkca içine düştüğü durum.
(bkz: enayi) *
vicdansız insanların yapabileceği şeylere akıl-sır erdirmek, vicdan sahibi insanların harcı değildir. ancak, anlatılan alışıla-gelmişin de dışına taşmış ve kahpelik boyutuna ulaşmıştır. böylesine bir durumun tek avuntusu, ilişkinin daha ileri aşamalarında yaşanmadan başlangıç bölümünde ortaya çıkması olabilir.

(bkz: dinsizin hakkından imansız gelir)
(bkz: insanı duygusuz biri yapan olaylar)
(bkz: nerde bizde o şans)
zevk aldıysan sorun yok.
kullanılmak diye bir şey yoktur. paranoyaklık diye bir şey vardır. Türk erkeğinin paranoyaklığının ayyuka çıkması da manidardır. he yavrum herkes seni kullanıyor zaten eee başka?
kendi cinselliğini kullanılmak olarak yorumlayan veya kendi parasını kullanılmak olarak yorumlayan bir toplumda " kullanılmak " kelimesi çok farklı yerlere çıkıyor bence.

bir kere bir şeyin karşılığı istediğin şeyin dışında olabilir mi?

bu ülkede oluyor.
en sevdiğim aktivitedir. bir gece kullanıp atsa beni de bir daha hiç aramasa.
Evliler başlığınız açılmıştır.
Her erkeğin mutlaka en az bir kere tattığı duygu.
kadınlar her alanda kullanır erkekleri. erkek bu durumda iki yol izler.

ya farkındadır bile isteye kullandırtır kendini.

ya da değildir kadın istediği gibi kullanır kendini.

cinselliği içeren kısım beyindeki erkeklerde %99.3 lük bir kısmı kontrol ediyor.

o yüzden kadın da erkeği her türlü kullanır.
ne olarak kullandığına bağlı. aklıma kötü şeyler geldi bak şimdi.
Başıma sık gelen durumdur. Ne zaman bir kadını sevsem hep kullanıldım. Kimi paramı, kimi statümü, kimi bir şey öğrenmek için kimi de bir şey elde etmek için.

Gel de kadına güven.
Fazla iyi niyetli olmaktan kaynaklanır.
Şöyle bir söz okumuştum bir kitapta, ‘Fazla taviz, teşekkür etmektir aslında.’ Diye.
Kullanılma durumunda taviz vardır. Taviz teşekkürse, kullanılan neye teşekkür ediyor. Yanında olduğuna mı, boşluğunu doldurduğuna mı, ona iyi hissettirdiğine mi? Hangisi ne? Bunlar iyi şeyler, ozaman mağdur da karşı taraftan aslında istediğini alıyor, o da kullanıyor kızı ya da kadını.
Karışık anlattım sanki ama anlayan olmuştur umarm.