bugün

Kadın, kadınlığını, efendiliğini bildikçe kadındır. Kadına el kalkmamasının sebebi erkeğe göre zayıf, güçsüz olmasıdır, iki bacağının arasında taşıdığından değil.
Videoyu izlemedim ama biri kalkacak, erkek gibi benim üstüme yürüyecek, saldıracak... Ağzını burnunu dağıtırım, gramda pişman olmam.
Sakinleştirme maksadı ile arkasına sarılıp dayarım.
pardon çok güzelsin ne de güzel saldırıyorsun derim o an kadın da ne yapacağını şaşırır fırsat bulunca da kaçarım.
Elbette etkiye tepki.
Memeleri hakkında ileri geri konuşurum.
Sevisirim. Cok cekici oluyorlar.
ölü taklidi yaparım..
şımarmayın adam kadın çoluk çocuk demezler dayaktan paramparça ederler.
canınızdan olursunuz allahınız bile kurtaramaz.
Kaçarım.
biraz önce bir haberd videosunda denk geldim, kadın halk otobüsünün önünü kesiyor ve şoföre yumruklarla sldırıyor. şoför ise bak bayansın diye bir şey yapmıyorum diye cevap vererek kendisini korumaya çalışıyor.

öncelikle belirteyim ki, bu videoyu izleyene kadar ''kadınlara el kalmaz'' düşüncesindeydim ama aynı saldırı bana yapılsa öncelikle adamın yaptığı gibi kendimi korumaya çalışırım bakım kadın hala saldırmaya devam ediyor işte o zaman ne kadın dinlerim ne de allah yarattı derim.. şimdi siz bu olayın içindeki adam olsanız acaba nasıl bir tepki verirdiniz?

bu soruyu sormamdaki amaç herkes mi benim gibi düşünüyor yoksa ben mi çok hanzoyum. saygılar.
güncel Önemli Başlıklar