bugün

nedenini çok merak ettiğimdir. Hayallerini, hatalarını, kırgınlıklarını, kızgınlıklarını kesip atmak kurtulmak ister.. Saçlar sadece semboldür.. Kurtulmak istedikleri saçları değildir..

Ama yine de kesmeyin.. Özeldir, güzeldir!.
vurdurmak için.
Bitlenmiştir. Oh be sonunda söyledim.
Biraz kafayi dagitmak istemis olabilir.
Bi arkadasinda gorup ona cok yakistigini dusunup kendisine de yakisacagini dusunmus olabilir.
Uçlarındaki kırıklardan kurtulmak için neyden Olacak başka.
Benim saçlarımı kesme sebebim hiç bir zaman karşı cins ya da yaşadığım herhangi kırgınlık kızgınlık olmadi olamaz olmamalı da. Çünkü saçlarım herkesten cok daha değerli.
çoğumuz kırıklarımız yüzünden kestiriyoruz. hemen aklınıza ayrılık sonrası duyulan üzüntüyü hafifletebilmek için kestirildiği gelmesin.
bit salgını.
saç kadını kesemediği için diye, akıllara bir olasılık düşer.
Psikolojisi bozuksa rengine bile acımadan değiştirir .
Şahsen ben satmak için keseceğim.
Tabi önce uzaması gerek hihhi.
Satmak için keser.
Uzamıştır.
Nefes alabilmek için. Uyurken boyuna dolanıp boğabiliyor insanı.
Sıla hanıma soralım. Belki bi şiir yazmak ister bu konuyla ilgili olağan üstü yeteneği ile.
Kim bilir belki de bitlenmiştir.
Genelde edebiyata bağlarlar ama edebiyatla hic bir ilgisi olmayan durumdur.benim hayallerimden sadece bir tanesiydi saçı sıfıra vurmak ve vurdum hayalimi gerçekleştirdim.
Acıyla bağdaştırmak bunu bana çok samimi gelmiyor , ister kestirir . Ama eğer bunu edebiyata dökeceksek “Biz ne acılar gördük , yine saçlarımız uzuncacık kaldı “ .
Ya değişiklik istiyodur ya da hayatı silkilmiştir...

ilişkilerinde başarısız olan kadınlar, saçı kestirince bişi olcak sanıyor ama bi bok olduğu yok...
kadın kesmez.

mustafa keser.

asgkajdkewqejkqwewqewq.
kestirmeyin abi. saç candır.
Aslında sadece üç sebebi vardır. Ya fazla mutludur ya da sıkılmıştır ya da mutsuzdur. Değişiklik yapıp kendini arınmış hisseder omzundaki yük kalkmış gibi hisseder.
ben şahsen, hayatımdan bişeyler atmak istediğimde yaparım bu eylemi.
görüntü açısından kestiriyorsa lafım yok, duygusal açıdan saç kestirmenin bir şeyi yatıştırdığını düşünmüyorum ben.
çünkü gönül kırıklarını göstermek ister...
çünkü manik depresif, pasif agresif zart zurt...

tarz diye amk niye olsun. hatuna Seni lisede tanıdığımda saçların küttü dedim, sonraki buluşmamıza öyle geldi. Canım benim. inşallah benden uzun saç falan istemez, Ben kel oluyom :(
Kuaförü iyidir ondan. iyi kesmesinde bak gidiyor mu o kuaföre bir daha. Muhitine uğramaz. Bi de kuaförde lak lak yapmak için. Çene yapmak için sırada bile bekler.