bugün

Herşey ve hiçbirşey.
günümüzde para. haklılar mı? sonuna kadar.
Sevgi, ilgi ve tabi ki biraz saygi.
huzur sevgi saygi anlayis guven sefkat babacanlik ask seks surprizler falanlar ve filanlar.
ister de ister. istemeyin la istemeyince daha supersonik oluyo.
adam gibi adam olmasını ister.
güç, kas ve tabi ki de biraz daha sertlik ister.
sevsin, ilgilensin, dinlesin, bir dediğini iki etmesin, değer versin, mutlu etsin, sürprizler yapsın, özel günleri unutmasın, iyi bir sevgili, iyi bir eş, iyi bir baba olsun, üzüntümü paylaşsın, sevincimi paylaşsın, romantik olsun, bakımlı olsun, elinden iş gelir olsun, iyi bir işi olsun, ailesi düzgün olsun, anlayışlı olsun.......
yukarıda az bir kısmını yazabildiğim istekler silsilesini isterler. en azından benden istenenler bunlar oradan biliyorum.
ilgi ister bir daha ilgi ister .
sonra çok bunaldığını biraz ara vermek istediğini söyler ve ayrılmak ister .
(bkz: kadınlar erkeklerden ne ister)
ilgi ister. Seni seviyorum demesini ister hem de hiç durmadan ister. Kadınlar uzayda ki kara delik gibidir, istekleri hiç bitmez...
--spoiler--
Kızlar, erkekleri öpmekten hoşlanır gibi görünürler. Ama aslında aradıkları şefkattir.
--spoiler--

http://www.replikler.net/...bir-film-replikleri-1990/
ilgi sevgi şefkat aşk önemsendiğini hissetmek huzur güven.
ilgi, para, cinsel doyum, koruma.
duygusal tatmin.
erkek olmasını ister.

bunun dışındaki her bilgi gereksiz çünkü her kadının beklentisi farklı hepsi aynı olsaydı o okuduğunuz tüm kızları etkileme yöntemleri vs. kitaplar var ya en azından biri işinize yarardı lan.

bunlar fabrikadan çıkmıyor ki hepsi aynı olsun.
istediği şey her neyse, onu daha belirtmeden erkeğin anlamasını ve yapmasını ister. erketen olmadığı biri olmasını bekleyip, onu olduğu gibi sevdiğini söyler. velhasıl değiş demez ama değişmeni bekler. insanın gay olası gelir. *
Onu ele geçirip kendisine muhtaç etmek ister.
sadece sevilmek, ilgi görmek ister. Başka bir şey istemez.
deli gibi ilgi ister. deli gibi ama.
istediği tek şey erkeğin kadına, kadının ne kadar zayıf olduğunu göstermesidir. neden bilmiyorum ama her insan derinine inerken zayıf yönlerini keşfe çıkar. erkeğin yapması gereken şey kadına, onun zayıf olduğu noktalarını göstermektir. ancak bu şekilde bir kadının kalbine girebilir.

denediğiniz an sonuçlarını göreceksiniz.
yakışıklılık
para
karizma
şu ana kadar bunlar dışında bir şey isteyenini görmedim yok efendim kızlar samimi olanlara bakarmışta para 2.plandaymışta şöyleymiş böyleymiş k.bakmayın ama bunlar sadece lafta kimse yemiyor artık..paran yoksa hiçsin bu hayatta..
Bugüne kadar ve bundan sonra çözülemeyecek sorunsaldır.
ilgi, sevgi, vazgeçilmezlik, sadakat, anlayış ister.
güncel Önemli Başlıklar