1. 1.
    cevabı her ne kadar kağıt üstünde evet olsa da erkeğin aklında her zaman ''keşke bir kere verse'' düşüncesinin olduğunu unutmamak gerekir.
    8 -3 ... kan tutan kasap
  2. 2.
    Evet olabilir. Bir kadinla bir erkegi sadece seks,aşk vb. şeyler bir araya getirmez. Ayrica yakin arkadaş olmak için cinsiyetin önemi yoktur, olmamalidir da.
    5 -5 ... the neigbourhood
  3. 3.
    a) 0 - 10 cm.
    b) 11- 50 cm
    c ) hiçbiri.
    1 ... teflon
  4. 4.
    Zanmiyorum. Iki taraftan birisi içten içe derin duygular besler ama bunu onu kaybetmemek için dışarı vurmaz. O yüzden kızlarla devamlı bir arkadaşlığım ve dostluğum yok.
    1 ... kapkan
  5. 5.
    Bireysel gelişmişliğe bağlı. Eğer bireylerin içinde, bu yılda bile bahsedilen "hayvani içgüdüyü" kontrol edememe problemi varsa sıkıntı olur. Medeni insanlar için böyle bir problem yoktur.
    2 -1 ... vasilissa
  6. 6.
    teoride evet.
    2 ... black wolf
  7. 7.
    21. Yüz yılda bu çok zor dostum. Ne zaman ki çıkar politikaları siyasetten halka sıçradı toplumun sevgi seli, sel oldu gitti.
    2 ... yaziyorsam sebebi var
  8. 8.
    çok garip bir aşk üçgenimsi durumun içinden eski sevgilimle yakın arkadaş olarak çıktım, nasıl oldu hiçbir bilgim yok. çok da iyi anlaşıyoruz aylardır sabah akşam konuşuyoruz ama hala daha bıkma durumu olmadı, ki ben bir insanla sürekli konuşmaya gelemeyen birisiyim. neyse, sonuç olarak evet olabilir ama sevgilim olmadığını ve bu kadar iyi anlaştığımızı düşünürsek bu yoldan çıksak da kötü olmaz yani *
    1 ... feanorsmith
  9. 9.
    Olamaz. Firsatini bulduğu an yatağâ atmaya ćalisir erkek.
    2 -7 ... summercem88
  10. 10.
    olamaz.

erkekle şaka dövüşe,
    kadınla şaka sikişe götürür.
    11 -2 ... thanatos gorse kiskanir