1. 1.
  bir kadını kafanızda tamamen bitirme olayıdır. Önce heveslenir insan. ardından bir takım eksiklikler görüp geri adım atar. duygularından emin olamaz. belki çok seviyordur. ancak karşı taraftaki uyumsuzlukları gördüğü anda soğumaya başlar. işte tam da bu noktada çok etkili bir hamle yapar ve geri çekilir. sonu bellidir. ''vazgeçtiğin anda vazgeçilmez olursun.'' bir kadından vazgeçmek zordur belki. peki kendinden de geçebilecek misin?
  3 -1 ... antikaromantika
 2. 2.
  alternatif yoksa zordur.

  hayat böyledir çünkü.
  1 ... system error
 3. 3.
  hayatın akışını değiştirir.
  1 ... akilluslu
 4. 4.
  Eğer vazgeçtiği kadını seviyorsa, o erkeğin hayatının yıkılması demek.
  ... 01isyan sesleri
 5. 5.
  "onunla çok güzel kooperatife girilir, taksit ödenir, akşam eve geldiğimde önüme en az üç çeşit yemek koyar. hepsi o işte başka da bir şey olmaz o kadından , farklı bir şeyler olmalıydı ama ne ? vazgeçtim gitti." dreamer ve designer olan dostumun ifadeleri bunlar.
  ... hostesgorunumlupilot
 6. 6.
  Kadına karşı içinizde kocaman bir bahçe yetiştirme eğilimindeyseniz zor olur biraz. Ekilen çiçekleri tekrar yolmak, yıllarca hasat görmemiş toprağı yeniden talan etmek. inan bana zor iş.

  ***

  Gözlerinin içi her şeye rağmen gülen bir kadından vazgeçmek, düş sancılarını beraberinde getirir. Soğuk ayazların sabahına başka kadınlarla uyanmak, yabancı bedenlerde aşkı aramak, tüm ihtiyacı birazcık sevgi olan bir adam için zor iş. Çok da kasvetli.

  Çocukken özel güçlerim olduğuna inanırdım. Hayatın benim enerjime doğru orantılı gittiğine olan inancımı hiç yitirmedim. Öyle bir kasvet, öyle bir yangın ki yağmur yağıyor şu an ankara'ya. Çünkü vazgeçmek zor. Bir şeyler için çabalamak güç.

  Yine de bir adın kalmalı geriye.
  Bütün kırılmış şeylerin nihayetinde.
  Aynaların ardında sır,
  Yalnızlığın peşinde kuvvet.
  Bir adın kalmalı geriye,
  Bir de o kahreden gurbet.

  Beni affet...
  Kaybetmek için erken,
  - sevmek için çok geç.
  4 ... sapanlavurbeni