1. 1.
  evet efendim...

  kadın denilen dandik ırkı yüceltme çabalarına medyanın da gazıyla beraber eşitlik naraları falan atarak yücelten, bununla da yetinmeyip kadınlar sanki çok önemli acayip insanlar onların duyguları ve istekleri çok önemliymiş gibi lanse eden sözde erkek olup esasen yarım erkek olduğunu dahi bilmeyen erkekimsilerin başına gelebilecek hadise.

  yahu anlamıyorum ulan bir kadından özür dileyebilecek kadar nasıl alçalabilirsiniz? nasıl erkeklik namusunuzu gururunuzu ayaklar altına alıp kendi şerefinizi iki paralık edebilirsiniz yahu hiç mi sizde gurur, erkeklik onuru yok. nasıl bütün erkekleri ayaklar altına alırsınız paspas edersiniz?
  kardeşim kusura bakmayın ben maçoyum. öyle karı da döverim, sırtında sandalye de kırarım, ters bir hareketini görürsem ecdadını s.kerim ayıptır söylemesi.

  şimdi kalkıpta ondan sonra özür mü dileyeceğim? ulan yemek yapmak, temizlik, çalışmak zaten senin görevin kaşara bak ya. medya kadın hakları falan deyince bunların da g.tü başı ayrı oynamaya başladı. sizden ricam sözde erkekler bu kadar alçaltmayın kendinizi de adam sansın gören.
  5 -12 ... hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
 2. 2.
  Gayet dogaldır ben benden özür dileyen bi adam aciz gözüyle bakmam gayet beyfendidir.
  2 -1 ... feyksmayl
 3. 3.
  anam dandik ırk demenin binbir türlü yolu var demek kadar alçalmamaktır.*
  ... merhaba ben alfonzo ya siz
 4. 4.
  özür dilemek bir erdemdir , hata yapmak insanlara aittir. hatasız kul olmaz , hatam varsa küçük bir çocuktanda özür dilerim , özrü bu kadar büyütmeyiniz gözünüzde.dilemekle birşey kaybetmezsiniz efendim denilesi.
  ... sencer43
 5. 5.
  (bkz: el öpmekle dudak aşınmaz)
  ... yuzustu gomulen
 6. 6.
  insan gururu bunu alçalma olarak görüyorsa muhtemelen fazla alçakta olduğu içindir... yoksa neden yükselmeyi alçalma sansın ki ?
  2 ... ninazaman
 7. 7.
  karaktersizliktir. yavşaklıktır.
  tüm bunların yüzünden bu amlıların götü kalktı afedersiniz.
  1 -1 ... bezemeng iii
 8. 8.
  Bu zihniyetteki erkeklerin alçaklıgı söz konusudur.
  2 ... rozella
 9. 9.
  Yapılan bir hata sonucu bir insandan özür dilemek gayet doğal birşey olup hatayı yapanın sorumluluğudur. Her önüne gelene vurmakla adam olunmamaktadır. Ayrıca sırf fiziksek özellikleri yüzünden üstün olsuğunu düşünmek bir hastalıktır.
  1 ... miho
 10. 10.
  Özür dilemek alçaltmaz Özür dileyecek hareket yaptıktan sonra pişkin pişkin davranmak alçaltır.
  2 ... cizgiden cikaran