bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    yapılmalı mı ? yoksa yapılmamalı mı ? diye insanı ikilemlere sürükleyen bir olaydır. zira söylenecek kadın gerçekten zayıflamış ve bunu duymayı bekliyorsa, düşünülmeden söylenmelidir. ancak her pazartesi diyete başlayıp, çarşamba günü bırakıyorsa ve öyle birine bu söz söyleniyorsa asla söylenmemelidir. çünkü ömür boyu başa bela olur.

- hatice sen bayağı zayıflamışsın y a.
    + sahi mi ?
    - valla bak.
    + doğru ya diyet yapıyorum ben etkisini göstermiş.
    - hı hı olabilir.
    + ya bak dalga geçmiyorsun di mi ?
    - ya ciddiyim gerçekten.
    + hı bak bu elbiseyi de yeni aldım yakışmış di mi ?
    - *
    1 ... dark jedi in da house
  2. .
    o bayan birden öyle bir sevinir ki, karşısındaki insana istemsiz olarak sarılabilir.

haydi yurdumun erkeği, gidin ve bir bayana zayıflamışsın deyin. belki size sarılacak bayan odur. ancak kilolu muydum ki diyerek bir tokat da yapıştırabilir yüzünüze. aman ha dikkat.
    ... jamjamm
  3. .
    söyleyeni de duyanı da her zaman mutlu edecek değildir. şayet kaşık kadar kalmışsa suratı ve minicik bi kız çocuğu gibi küçücük kalıyorsa kucağınızda; hem görünümüne alışamadığınızdan hem sağlıüğı için endişelendiğinizden rahatsız olursunuz. ısrarla "yiyorum" der ama kendi ninesinin deyimiyle "ite dönmüştür" ki bu yoruma katılmamak el de değildir. aşkım ister küs ister darıl, supradin al diyorum sana nerele dinliyorsan anlamadım. bi dahaki gelişime göreceğim bak ona göre en az beş kilo istiyorum.
    ... ruhumorceyda
  4. .
    kadının dikkatini çekme çabasıdır.

- son günlerde biraz zayıfladım necla.
    + hıı
    - baksana bi deri bi kemik kaldım.
    + evet evet.
    - ama bakmıyosun ki.
    + hı hı.
    1 ... igra
  5. .
    kilolu bayanlar için çok güzelsin cümlesinden daha etkili bir cümle.
    ... kokualamayanadam
kapat