1. 1.
  Doğru olan tespittir.
  1000 iyilik yapsanız
  1 Yanlışınızı görürse
  Sizi defterden siler.
  2 -1 ... qulermf
 2. 2.
  iyilik görmek istediği insan iyilik yapıyorsa, kavanozun kapağını açarak dünyanın en güçlü insanı olabilirsiniz.
  2 ... merrick
 3. 3.
  Saçma sapan konuşmayın. Iyilik görünce kadın bunu yok saymıyor. Peşinden öyle bir kötülük yapıyorsunuz ki hay ben bunu nerden tanıdım oluyor. O yüzden yaptığınız iyilik göze gelmiyor. Onun dışında nankör nankördür cinsiyeti yoktur.
  3 -3 ... irradiance
 4. 4.
  kesinlikle doğrudur. "bir kadının önüne dünyaları sersen keşke şuraya serseydin der" sözünü de hatırlatmak gerekir.
  2 ... kurenai
 5. 5.
  Doğru ama eksik olan söylem. Bir kadına iyilik yapan gerizekalılar da hiçbir şey ifade etmez.
  1 ... prensest
 6. 6.
  Kadın dünya malıdır. Tıpkı erkek gibi. Dünya ise geçicidir. Tıpkı insanın fani olması gibi. iyilik ise bakidir. Fani olanda baki olan barınamaz. Tıpkı yüce allahın kullarına sayısız onca nimeti ve iyiliği hesapsız kitapsız karşılıksız vermesi gibi. Oysa insanoğlu çok azı hariç rabbine karşı pek nankördür. Ee hal böyle olunca kadının nankörlüğü erkeğin nankörlüğünden aşağı kalır değildir. insan karşısındakini suçlamadan önce kendi eteğindeki taşları dökmeli.

  Bugün allah için ne yaptın? Kadına iyilik ettiysen kesin kendi menfaatini temin etmek içindir. Hakikatte sen gerçekten şerefli bir iyilik sahibi olsaydın, yaptığın iyiliği dillendirip orta yere dökmezdin. Hayır sen sahtekarsın. Zira iyiliğin kaynağı allahtır. Üzerindeki iyilik nimetini sana bahşeden kim? Kimin malıyla kime hava caka satıyorsun?
  1 -1 ... gazeloglu
 7. 7.
  Genelleme yapan kız erkeklerin hepsinin amına soxum.
  1 ... bibulutolsak