1. 41.
  bir durum. yeni neslin tabiriyle bu söze düşmeyecek kadın yoktur. bana kilo vermişsin dedi diye size börek bile açarlar o derece. swh.
  2 ... en asaletli duygularin adami
 2. 42.
  Kadınların en hassas en kilit noktasıdır suyuna gidersen puanları toplarsın.
  ... gurbetci adam
 3. 43.
  Bbw fetişi olan bir erkek söylüyorsa kötü anlamda ve muhtemelen de doğrudur.
  ... greekgodpan
 4. 44.
  yalan olsada diyorum a sen kilomu verdin diye bir seviniyor dünyalar onun olanlar var. gıcıksa sen bana kilolu mu demek istiyorsun felan filan. ne diyim duble pidenin, soslu kebap vari şeylerin yanında diyet kola içip , çikolataları gömüp sabahta süt ve mısır gevreği yiyerek spor yapmadan akşama kadar karpuz gibi oturup kilo veremiyeceğini yüzüne mi söylemem lazım.

  bence kilo sağlığına bir zararı yoksa aşırı fazla değilse sorun olmamalı kapitalist düzen tahta gibi olmayı pompalıyarak üstünüzden para kazanmayı hedefliyor.
  kısacası kilo takıntısı felan aslında boş ama topluma pompalanan hastalıklı fikirler işte. sonra kadınların morali bozuluyor pisikolojisi etkileniyor. kadınları boşuna üzmeyelim onlar bir çiçek.
  ... minmimeranim
 5. 45.
  genelde av taktiğidir emme bazen gerçekten söylenir tabii. ben, genelde, kilo verdiğini bile düşünsem ,toparladın kız iyice, yanaklara bak tombik tombik derim *
  ... donlakalantisort
 6. 46.
  kilo almak isteyen bir kadınsa üzülür. kilo vermek isteyen bir kadınsa sevinir.
  ... dertler derya olmus