1. 1.
    iyi olduğum nadir konulardan biri.
    ... dinlemeyi seven adam
  2. 2.
    Dalağını yirim senin yerinde ve etkileyici bir iltifattır.
    5 ... bik bik
  3. 3.
    (bkz: istediğimiz kadından başlayabilir miyiz)
    2 ... memocan2468
  4. 4.
    (bkz: çok güzelsin ananın amına sağlık)
    5 -3 ... oberst
  5. 5.
    You are very beautiful ahaha.
    ... stragglyboy
  6. 6.
    " döşümde uyumanı istiyorum."

güzel bir iltifattır.

hemide yöresel.

hıh.
    2 ... cilveli ahmet hoca
  7. 7.
    Bi kere sevgilimin gozlerine bakarken kahverengiyi hic bu kadar sevmemistim dedim. Zaten okuz bi insan oldugumdan mutevellit bir kac yil daha idare eder bununlan.
    5 ... omegapatryn
  8. 8.
    Genelde göt kaldırmaya yarayan sanattır.

Ayrıca Makyaj yapmış bir kadına iltifat etmek saçmadır. O boyayı kullanmaya tenezzül ediyorsa, güzel olmadığının kendisi de farkındadır zaten. Yalana gerek yok.
    ... yesar
  9. 9.
    Bir erkek çok iltifat ediyorsa belli bu yemiş biraz nane. Hiç iltifat etmeyi bilmiyor ise o adam bakiredir. Varsın ağzı iyi laf yapamasin ben ona edebiyat öğretirim .

ağzı iyi ama evli ne seyime yaradı şimdi iltifat etmesi hı ?
    ... las amores son mentiras
  10. 10.
    çok güzel olmuşsun yerine, bordo fular sana çok yakışıyor diyin.. saçında bir değişiklik varsa anında yapıştırın bu kesim sana çok yakışıyor, şöyle yapsan daha da güzel olur diyin gururunu okşayın, çoğu erkek bunları düşünmez direk çok güzelsin falan gibi klişe iltifatlar söyler. dostum bunlar çok sıradan, mesela de ki siyah oje esmer teninle harika uyum sağlamış çok yakışmış de, bacakların güzel yerine ayakların çok güzel de. kalıplaşmış cümlelerden sıyrıl dostum farkındalık yarat ona özel olduğunu hissettir..
    ... yetersiz mamana