1. 1.
    Önce aşık oluyorsun sonra aşık olduğun kişiyi sevmeye çalışıyorsun. Eğer sevebiliyorsan ne âLâ. Lakin sevmeye çalışıyorsan bombok. insan psikolojisi işte her aşık olduğunu sevmeye çalışıyor. Sevmek onu herşeyiyle kabullenmektir, içine sinmesidir her huyunun. Ama birini çok sevdiğinizi belli etmeyin, olmuyor. Çiğ süt emdik bu aşikar. kimi sevdiysem üzüldüm, kim beni sevdiyse üzdüm. Çokta bir beklentim yok aslında kendim gibi olsun, ben gibi. Birbirimizi değiştirmeye çalışmayalım, aksine ne çok ortak noktamız varmış diyebilelim. Lakin bu devirde şiirler tozlu rafların son kullanma tarihi geçmiş mamülleri. Dünya ve telaşının esirleriyiz. Ne âlâ bir çağ. Oysa eski kafalı insanlar arıyorum, onlarında nesli tükenmiş olmalı.
    3 ... istikrarsiz
  2. 2.
    aşık da olunur sevilir de acı da çekilir nu uğurda, bırakın artık holywood masallarındaki mutsuzluk anormaldir propagandasını.
    -1 ... monk of monkmountain
  3. 3.
    ortak nokta olması da çok önemli değil bence, önemli olan alttan alma eşiği ve karşıdaki kusurları aramak yerine kusurları örtme isteği.
    ... duz adam sami
  4. 4.
    Neden tam tersi olmaz.
    ... fyodor paskevich