1. 11.
    pardon çok güzelsin ne de güzel saldırıyorsun derim o an kadın da ne yapacağını şaşırır fırsat bulunca da kaçarım.
    1 ... simiago
  2. 12.
    Sakinleştirme maksadı ile arkasına sarılıp dayarım.
    2 -3 ... sah ruh
  3. 13.
    Kadın, kadınlığını, efendiliğini bildikçe kadındır. Kadına el kalkmamasının sebebi erkeğe göre zayıf, güçsüz olmasıdır, iki bacağının arasında taşıdığından değil.
    Videoyu izlemedim ama biri kalkacak, erkek gibi benim üstüme yürüyecek, saldıracak... Ağzını burnunu dağıtırım, gramda pişman olmam.
    1 ... dinsiz kitapsiz kafir
  4. 14.
    Tecavüz suçlaması atabileceğinden kaçarım.
    ... vexillarius of theodopolis
  5. 15.
    Kaçsan suçlu olursun kaçmasan dayak yersin çünkü el kaldıramazsın, ulan ne boktan bir durum. O yüzden , ablam benim çok haklısınız verin elinizi öpeyim vs aaa saçlarınız ne güzel orjinal rengi mi? Sonra sıvış.
    2 ... emreuzlar
  6. 16.
    (bkz: amına korum)
    ... freepussyfucker2
  7. 17.
    Cekerim emaneti. Sikerim adaleti. O ne lan. Herkes haddini bilsin. Hakliysan da medeni insan gibi diyalog kur. Saldirmak ne amk!
    3 ... cavaceylan
  8. 18.
    hemen en yakınımdaki veterineri ararım. sahibine ulaşıp kuduz aşılarını yaptırmış mı öğrenmeye çalışırdım.
    -3 ... dakandaz
  9. 19.
    kanıtlayabileceğim bir yere giderim sonra dava açarım.şiddetin ne yararı var ki...sadece daha da zarar ben de ona vurup mahkemede haksız çıkıp bir de yetmezmiş gibi feminazilerden mi dayak yiyeyim?
    2 ... ergen olamayan ergen
  10. 20.
    Önce "bak bayansın diye bişey yapmıyorum lütfen yapma" diye uyarır dinlemezse basarım tokadı... Onunla mı uğraşıcam
    ... fenerliyazar