1. ?.
  Cem şancı'nın Ekim ayı sonunda çıkacak yeni romanı. (Bu ben değil miyim? -evet benim. -peki niye 3. şahıs olarak behsediyorsn kendimden. -birinci şahıs konuşunca entry siliniyor burada, belki ondan? -evet mantıklı.)

  Roman için besteci Rahşan izmirli kitabı konu alan bir şarkı besteledi ve seslendirdi.

  Henüz klibi çekilmiş değil ama merak edenler için mp3 ve kapaktan oluşan şöyle bir ön "merak giderme aparatı" var: https://video.uludagsozluk.com/v/bir-kadın-masal-ister-12205/  ya da

  http://twitter.com/cemsanci/status/5090997947
  5 -3 ... author
 2. ?.
  cem şancı, nam-ı diğer author'un çıkacak olan son kitabı. onca tantana bu kitap için miydi? (reklam bakımından bir soru) merak etmekle birlikte, dilediği satış sayısını yakalaması dileğiyle, emeğine sağlık.
  2 -3 ... isigim sana asigim
 3. ?.
  ismine takıldığım roman. sanki ingilizce aslından kötü bir çevirmen adayı tercüme etmiş gibi.

  'Kadın masal ister' manasında mı mesela? yok ille de 'bir kadın' denmiş ise, 'iki kadın ne ister' geliyor aklına insanın.

  Daha kapağında insanı yapısöküme zorlayan kitap.
  3 -1 ... satrianee
 4. ?.
  kötü bir aşk geçirdiğini tahmin ettiğim yazarın çıkacak olan kitabı.
  -1 ... esuma
 5. ?.
  doğrudur masal ister, yani özgür iradesini kullanmak ister.
  -1 ... ycan
 6. ?.
  bir kadın masallardaki gibi mutlu sonlar ister, masal gibi yalanlar istemez...
  3 ... linka
 7. ?.
  + bir kadın masal ister niyazı
  -bi tane ama. sonra uyuyacaksın.
  4 -1 ... judas
 8. ?.
  kadınlar masal tadında gerçekler ister. eh küçüklükten beri bir beyaz atlı prensin geleceğini hayal ettirildik. bilinçaltımızda bu var. güçlü kadın ayakları mı yapmak lazım. tebrik ediyoruz. kitabını bekliyoruz.
  ... simdiben
 9. 1.
  catalinda kelebek dövmesi oldugunu tahmin ettigim, sex machine oldugunu iddia eden yazarin kendi ifadesiyle her fuck buddy sinin evinde onar sayfa yazarak tamamladigi; buraya kadarki kismi yeterince mide bulandirmis kitabidir.
  Muhakkak emek ürünüdür ancak uc derecede müstehcem ifadelerini takdir etmeyenleri kezban diye nitelendiren yazar icin az bile sayilacak önyargilara mahal veren kitaptir.
  2 ... premature hulk
 10. 2.
  adına yapılan şarkısı harika olan kitap.
  ... eloise