1. 1.
    özellikle 20-30 yaş arası kadınlardan bahsediyorum.

doğru söyleyin, kaç kişiyle konuşuyorsunuz? flört de aynı anda bir kişiyle edilir, kaç ay sürerse sürsün başkasıyla konuşulmaz amk.
    ya da en azından sevgilinizin duyunca onaylamayacağı kaç kişiyle konuşuyorsunuz?
    bu giderse diye mericinizi cebinize koydunuz mu?
    yakışıklı bir eleman gördüğünüzde - ki normalde böyle bir düşünceyi bile aklınıza getirmemeniz gerekir - sevgilinizi aldattığınızın farkında mısınız?
    yoksa ilişkiler sizin için geçici, çok da dikkat ve sorumluluk istemeyen, egonuzu yalatacağınız bir birliktelik mi?
    çok daha iyisini bulsanız "ben gitmem, seviyorum" diyebilecek kadar delikanlı olanınız var mı?
    arkadaşlarınız "daha iyisine layıksın knka yhaa" dediğinde "seviyorum ben kaltak, sana laf söylemek düşmez" diyor musunuz? yoksa "aslında haklısın" diyerek orospuluğunuza orospuluk mu katıyorsunuz?

bir kadın, ilk çocuğu doğup, anne olana denk neyin ne olduğunu bilmez arkadaşlar.
    ayağınızı her zaman denk alın bunlara.
    çokça zeki varlıklar değiller çünkü.
    ve erkek sözü" adı üstünde erkeklere ait.
    bunların sözlerine itimat etmeyin. biraz inanıp mutlu olun kâfi.
    -2 ... mavi gozlu kizlari severim
  2. 2.
    (bkz: kaynak totom)

Küfürden sonrasını okumadım.
    ... sana nick alacam
  3. 3.
    ya sen gunde kaç tane kadın profılı gezdın
    kaç tanesıne salya akıttın
    kaç tane yoldan geçen karıların gotunu memesını süzdün
    fırsat verılse kac tanesını sıkmek ıstersın 100 mu 1000 mı yoksa butun dunyadakı kadınlarmı
    fırsat verılse sız kaınattakı butun yaratılanları sıkersınız gelıp burda algı kasmayın.
    1 ... micheal
  4. 4.
    ben sikmediğim karılarla tanınırım.
    çevremde yakın arkadaşlar ibne derler.

sen herkesi kendin gibi salyalı bir köpek sanma güzel kardeşim.

cinsellik için akıl ve ruh uyumu gerekir.
    gördüğüm her deliğe sokmam ben.
    -1 ... mavi gozlu kizlari severim
  5. 5.
    doğru söylemiş ama aynı şeyi erkekler de yapıyor.
    kimse birbirini kandırmasın bunları yapmak cinsiyetle alakalı değil. en azından benim gözlemlerim bu yönde. tamamen objektif bakıyorum, bazı insanların aksine.
    2 -1 ... sadeceyasiyorumm