1. 1.
    (bkz: bir kiz icin intihar etmek)
    1 ... fatal
  2. 2.
    yapılmaması gereken fiildir çünkü; Biri için intihar etmenin en kötü yanı ilerde uğruna yaşanılacak biriyle olma ihtimalini de öldürmektir.
    5 ... asimetrik yazar
  3. 3.
    Değmez. O zaten Başkasını bulur sonra insan böyledir. Tam tersi için de aynısı geçerlidir.
    4 ... iki lahmacun bir ayran
  4. 4.
    Salakliktir.
    5 -2 ... darkguitarist
  5. 5.
    Insan bazen o dereceye gelebilir. Ama değmeyeceğini idrak edip yapmazsa iyi. Zaten bir zaman sonra unutursunuz. Gülerek hatırlarsınız.
    3 -1 ... agontier
  6. 6.
    saçma ergen şeyler yapmayın lan. bir kadın için öleceksin ne olacak?

sonra o kadar gidip başkasına varacak seni hatırlayacak mı sanıyorsun?

seksin zirvesinde aklına gelip sekse ara verip geçip kenarda seni düşünüp ağlayacağını mı düşünüyorsun?

umrunda bile olmayacaksın, adını sorduklarında bile durup bir düşünecek kim bu mal diye.

ayrıca sevdiğin herkes ölüyor.
    4 -1 ... amorphous
  7. 7.
    benim ortaokulda türkçe hocam vardı, çok aklı başında genç ve yakışıklı biriydi. bi gün okula geldiğimde öldüğünü söylediler gerçekten inanamamıştım, bir kadın için trenin önüne atlayıp intihar ettiğini duyduğumda resmen şoka girmiştim, bi insan için kendi hayatından vazgeçmek çok zor bir karardır, kadının da ömrü boyunca vicdan azabı çekmesine neden olur.
    3 ... kumralrus
  8. 8.
    Gereksizdir. Kadın gibi bir varlık için yaşamı sonlandırmak boştur. Ömrünüz Değersiz idealler uğruna yitip gitmesin.
    1 -2 ... nerunlualdar
  9. 9.
    kuş beyinli malların işi.
    1 ... uncountable
  10. 10.
    Üzücü bir durum boşa giden bir hayat.
    3 ... kama tarkan kagan