1. 1.
  hemen hemen her kadında olan ancak kadın tarafından gün yüzüne çıkartılmamış istektir. çıkartamaz zaten, nasıl çıkartsın bir arkadaşına, eşine, dostuna gelsin birisi bana tecavüz mü etsin diyecek.

  izmir kordon civarında hilton otelini herkes bilir. geçen akşam odamda uzanıyorum yan odadan sesler geliyor fena sevişme sesleri. tv'nin sesini açtım onları duymamak için herkesin özel hayatı beni ilgilendirmezdi ki. bi ara tv'de bir sessizlik oldu fakat yan odadan gelen sesler kesilmedi aksine daha çok net geliyordu. kadının hadi bana tecavüz et dediğini net şekilde duydum.

  bugüne kadar birlikte olduğum kadınlarda da vardı bu. fakat ben sorunu kendimde sanıyordum, meğer değilmiş.

  evet efendim kimse kusura bakmasın ama her kadının içinde tecavüz fantazisi vardır, yok diyen yalan söyler.
  8 -16 ... omrum tribunlerde gecti
 2. 2.
  Bazı zeka geriliği olan şahısların iğrenç önermesi.
  7 -7 ... asikadin
 3. 3.
  bazı kadınlarda var böyle bir şey, sapıklık falan da değil. feminen role bürünmenin biraz aşırı bir ucu. karşısındaki erkeğin sert ve saldırgan olmasının tahrik edici gelmesi vs.

  ama yeni tanıştığınız bir kadının bu fantezisine dahil olmak büyük risk. iç çamaşırlarımı parçala, sert ol falan derken ciddi ciddi tecavüze uğradığını iddia ederse derdinizi anlatasıya (ki anlatabileceğiniz de meçhul) kaç sene yatarsınız allah bilir. hiç değilse bu tür diyaloğun geçtiği bir mesajlaşmayı falan kayıtlı tutun ki, fantezi olduğunu ispat etmek kolaylaşsın. tşk.
  5 -3 ... jetaim
 4. 4.
  (bkz: fantazi)
  -3 ... orman kibari
 5. 5.
  fantezinizi sikeyim ben gidiyorum amk.
  3 -3 ... gri sehrin adami
 6. 6.
  sikko duyar kasılacak bir şey değil. zira bu bir fantezi (bkz: fantezi) ve bazı kadınlarda var böyle bir şey. hatta olayı tecavüz gibi ekstrem bir fantezi olmaktan çıkarırsak sertlikten tahrik olma da gayet yaygın bir şey.

  hiçbir kadın feminen tavırları olan, kırılgan, aşırı kibar bir erkekle seks yaptığını hayal etmez. yemeyelim birbirimizi.
  5 -4 ... jetaim
 7. 7.
  Fantezi ise olabilir ama fantazi ise olamaz.
  ... bay efendi