1. 13.
  Bundan mutluluk duyan kişi acizdir. Hayatında hiç sevgi görmemiştir.
  Kadını geçtim, hiçbir insanın yüzüne karşı veya arkasından küfretmek "insanlık" ile bağdaşabilecek bir şey değil. Bazı ergenler böyle hayaller kurup kurup gelip buraya yazıyor ya en çok onlara acıyorum. Bunu yaparak büyük adam olabileceklerini zannediyorlar. Oysa sadece biraz daha küçülüyorlar, farkında değiller.
  1 ... darulmihen
 2. 12.
  Alçaklıktır.
  2 ... malazgirt40
 3. 11.
  Nefret edilesi bi durumdur. Hicbir erkeğin bunu yapmasini hoş goremem. Özellikle bu kişi erkek arkadasimsa bir daha konuşmamak üzere ayrilirim yanindan. O ne iğrenç bi şey ya. Seviyesiz..
  ... potluvese
 4. 10.
  Ya rahatlıktan edilir ya da çok sinirlenip, öfkelenince ağızdan çıkıverir, arası da yok zaten. Gayet doğal bir durumdur. Doğrusu söylendiği gibi hak ettiyse erkek kadın fark etmez.
  ... slippin jimmy
 5. 9.
  Hakediyorsa erkek, kadin farketmez edilir...
  ... sakalacarpan
 6. 8.
  Hakediyorsa erkek, kadin farketmez edilir...
  ... sakalacarpan
 7. 7.
  bir kişi trafikte küfretti, geçen hafta trafik kazasında mefta oldu, rahmet dilenecek biri değildi zaten, kimse dilemedi, cins herifin tekiydi, arifi bilenler bilir, yanında oğlu yaşında sevgilisi de öldü.

  diğeri direkt "sana bir şey diyebilir miyim" diye başlayıp küfretti, şimdi yavşak yavşak ne olur konuş benimle deyip duruyor, varlığı mevcut değil benim için.

  yüzüme karşı başka da olmadı.
  ... deepsees
 8. 6.
  günümüzde çoğu erkeğin hiç düşünmeden yaptığı, normalleştirdiği insanlık dışı eylemdir. karşınızda en güçlü kadın olsa kırılır, gücenir, utanır bunu unutmayın.
  -1 ... sad butterfly
 9. 5.
  Başıma gelen hadisedir.

  Ama hala kendisi, arkamdan “ açelya ne kadar iyi bir kız, onu çok seviyorum. “ diyormuş. Yav bir insanın bir dediği bir dediğini tutmalı. Hem ben seni affetmem. Affetmiyorum.
  5 -1 ... pembe mantolu acelya
 10. 4.
  Ya sözlükte testis geçiyor bunlar be. Gerçek hayatta kimse böyle olamaz. Gerçek düşüncelerini yazmıyorlar. Troll bunlar.

  Bulmuşlar meydanı boş aklına ne gelirse iyi kötü yazıyorlar.

  Kadına küfür edilir mi ulan? Acizliktir.
  2 -1 ... seracettin